Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Jihočeský - Prachatice


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Vitějovičtí i Husinečtí hrají na jaře dobře, a pod Osulí bral víc host od přehrady na Blanici


Domácí mají na jaře dobrou formu, no a poněvadž hosté rovněž, hrál se výborný fotbal. Husinečtí i pod Osulí potvrdili jarní neporazitelnost a vezou si domů plný počet bodů.


Reportáž

Ve Ktiši, kde hraje zápasy lhenická rezerva, bylo k vidění devět branek


Peckáři dali zapomenout na jarní potíže a Dubu nastříleli šest branek, i když se hosté snažili a vsítili tři góly, na v pohodě hrající domácí to nestačilo.


Reportáž

Senzační výsledek se zrodil v Horní Vltavici, kde domácí připravili svým divákům velkou fotbalovou radost


U Teplé Vltavy hrají Hornovltavičtí dobře a dokáží překvapit. To v sobotu poznali hráči Šumavských Hoštic, kteří byli domácí urputnou snahou zaskočeni a nenašli na ni odpověď.


Reportáž

První poločas nenasvědčoval tomu, že přijde na volarské hustá kanonáda


Mářští měli za sebou výpadek v bodovém zisku a hlavně i herní mizérii. Doma to chtěli s volarským soupeřem změnit. Povedlo se to dokonale a Volarští si vezli od Mářské kaple půltucet.


Reportáž

Domácí se z hosty zpod šumavsko- knížecího horstva trápili a Zbytinské zradila koncovka, která jim vzala bodový zisk


Výborné utkání se odehrálo na Nebahovském vršku, když hosté dlouho drželi naději na zisk bodu, ale nakonec z toho nic nebylo.


Reportáž

Domácí potvrdili jarní pohodu a vzali velkému favoritovi super bod


Borová Lada viděla velké překvapení a solidní návštěva tleskala oběma soupeřům.


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Sousedské derby vyznělo pro hostující nebahovský tým


Tento zápas je vždy vnímán jako malé derby z konce okresu. Přes kopec je to k oběma co by kamenem dohodil a poněvadž hráči obou soupeřů se střetávají i v zimní sálovce, je to i dost hecnuté. V nedělním podvečeru, kdy diváci sledovali fotbal a po očku přímý přenos z Francie, kde naši hoši hokejisti vydřeli výhru nad domácími, chtěli to samé od svých hochů.


Reportáž

Vyrovnané utkání od začátku do konce je spravedlivě vyjádřeno v dělbě bodů


Domácí jsou doma silní a poněvadž hosté hrají na jaře též velmi dobře, čekal se zajímavý fotbal, který přišel.


Reportáž

Počasí těchto dní je velmi nevyzpytatelné a na zbytinský fotbal se snad Svatá Maří Magdaléna z kostela nad obcí nazlobila tak, že již potřetí seslala na hřiště až moc vláhy


Ve Zbytinách se nehrálo a domácí jsou v prekérní situaci, neboť do konce soutěže mnoho času není a oni řeší tři dohrávky. Bohužel fotbalu vystavilo stop počasí, kterému neumíme a snad naštěstí nebudeme umět poručit. Takže STK okresu má co řešit, ale domácí se snad dohodnou, i když to pro ně bude těžký závěr jara.


Reportáž

Volarští vedli o dvě branky, ale nakonec neberou ani bod


Hosté mají na jaře výsledky jak na vodě a ve Volarech zažili těžký začátek, když ve 13. minutě prohrávali o dvě branky. Lheničtí ještě v prvním poločase v jeho druhé části srovnali a v druhém poločase strhli vítězství na svou stranu.

   Domácí předvedli výborný výkon, ale nenašli již odpověď na trhák hostí. Jinak dobrému zápasu nepomohl hlavní rozhodčí Zloch, který na obě strany posuzoval zákroky velmi podivně, to ukázal zejména po faulu na domácího Wimberského, který byl dlouho ošetřován a brutální zákrok zůstal bez potrestání.


Reportáž

Domácí byli osm minut od prohry ale poslední minuty zápasu na ně seslali shůry hromy a blesky a přišel div v podobě branek, které znamenaly bod domácím.


Hosté jsou v pohodě, což potvrdil poslední víkend, který je nabudil, neboť v něm získali čtyři body klidu. Byl to zajímavý souboj, který měli hosté drželi téměř celou dobu body na své straně, ale fotbal se hraje devadesát minut a závěr patřil Dubským, kteří dokázali srovnat.


Reportáž

Souboj lídra s posledním přinesl desítku do sítě Horní Vltavice


Tento souboj byl jednoznačnou záležitostí domácího Sokola. Za teplého, ale přeháňkového podvečera domácí jasně vyhráli a v druhém dějství to bylo za sedm jak v Sarajevu. Za zmínku stojí ostrostřelba Jiřího Peška, který mířil čtyřikrát do středu terče.


Reportáž

Domácí se protrápili k výhře, ale výkonem neoslnili


Zbytinský celek minulé kolo nehrál kvůli mnoha sněhu na svém hřišti a tak měl velkou chuť do hry.


Reportáž

Vitějovičtí jsou na jaře v pohodě a ve Svaté Máří Magdaléně ukázali svou sílu


Mářští na svém malém hřišti umí, ale tentokráte se museli sklonit před loupežníky z pod Osule.


Reportáž

Jak jinak nazvat tento výsledek než senzací


Domácí jsou doma hodně silní a zápasy se Sokolem ze Zdíkova patří vždy k ozdobám fotbalu na Hoštickém vršku. Domácí i hosté předvedli výborný výkon a nakonec se radovali hoštičtí borci.


Reportáž

Souboj dvou na jaře trápících se celků skončil lépe pro hosty


Hornovltavičtí se na jaře trápí. Herně, hráčsky i výsledkově. V zápase s Dubem se potkaly dva celky, které jsou na tom podobně a první poločas ukázal proč.


Celkový počet článků: 347
Zpět na Jihočeský kraj