A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Jihočeský - Prachatice


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Nálož a přestřelka víkendu: Vyhrát o dvacet gólů? Žádný problém!

18.10.2017 10:18

Máme pro vás připravenou další novinku! Každý týden budeme hledat napříč republikou ty nejzajímavější zápasy, které skončily nejdivočejšími výsledky. A že o pořádné přestřelky a debakly není nouze, se můžete sami přesvědčit...

Článek

Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

17.10.2017 15:10

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

V pohledném utkání brala body rezerva domácích


Ve Čkyni se hrál i druhý den pohledný fotbal. Obě rezervy prědváděly v první půli pěknou kombinační hru, když ta domácí měla trošku navrch a vypracovala si více šanci. Největší měl Vítek Krull, ale byla nepřesná. Hosté měli největší šanci ve 40.min, střelu z malého vápna ovšem fantasticky vyrazil domácí brankář Růžička.   

Reportáž

Zbytiny jsou doma na podzim silné. Vitějovičtí zase reklamou na solidní fotbal a ten se pod Svatou Magdalénou hrál


Domácí za pětadvacet minut nasázeli tři branky a hosté byli jak v nejhorším snu. Druhý poločas domácím dochází dech a hosté jdou na kontakt. V samotném závěru nakonce o třech bodech rozhodli zbytinští.


Reportáž

Největší překvapení kola se událo v Záblatí, kde hosté ze Šumavských Hoštic zaskočili favorita a zdramatizovali finále podzimní části okresního přeboru


Již v prvním poločase začala odvaha a dobrá kombinace hostí na domácí platit. Hoštický celek se dostal do vedení, které uhájil až do konce. V pěkném zápase vyhrála bojovnost, nasazení a hra srdcem. Tímto výsledkem se dramatizuje okresní přebor a to je jenom dobře.


Reportáž

Hosté přijeli potvrdit vítězství z minulého kola se Záblatím a v Dubu rozhodli za třináct minut


Rezerva peckářů se dostává do formy a zahájila stíhací jízdu. U Dubského rybníka dali její borci do třinácti minut dvě branky a vše skončilo.


Reportáž

Hosté splnili povinnost a vezou tři body od Teplé Vltavy k Blanici


Husinečtí ve Vltavici v každém poločase vstřelili tři branky a tak domácím nechali půltucet jako vzpomínku.


Reportáž

Hosté po minulém výbuchu s Dubem chtěli výsledek odčinit a povedlo se


Zápas dvou rozdílných poločasů, kdy Borovoladští i domácí borci předvedli výborný fotbal, s mnoha kontakty i dramatickými obraty. Mářští začali pro ně typickým tlakem, ale hosté mají parádní formu a tak se na okres hrál výborný fotbal.


Reportáž

Volarští tentokráte předvedli lepší fotbal, ale na body nedosáhli


Hosté jsou na předních místech tabulky a hrají velmi dobře. Volarští jsou v těžké krizi, ale v tomto utkání předvdedli svou lepší fotbalovou tvář.


Článek

Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

10.10.2017 10:20

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

Vitějovice zamíchaly kartami


Pod Osuli přijel do kopce Husinec a hrál se zápas, který nabídl vynikající souboj. Domácí rozhodli brankou v závěru prvního dějství a hosté, byť se snažili, na body nedosáhli.


Reportáž

Ozdobou víkendu byl duel Lhenic se Záblatím


Ve Ktiši, kde rezerva domácích hraje své zápasy, se hrál duel hodný šlágru víkendu. Zajímavý duel plný zvratů! Mrkvička ukázal, proč vede střeleckou tabulku.


Reportáž

Domácí v dobrém zápase se sousedem zpod kopce remizovali


Zajímavý zápas se odehrál v Šumavských Hošticích. Domácí přivítali souseda zpod kopce od Volyňky a hrál se solidní fotbal.


Reportáž

Zbytiny potvrdily, že na podzim mají fazónu


Vyrovnyaný zápas od začátku do konce. Zbytiny hrají dobře a poněvadž i domácí nejsou o nic vzadu, byl z toho výborný zápas.


Reportáž

Senzace se zrodila na Borových Ladách!


Dub přijel s taktikou z obrany k rychlým brejkům, a to mu vycházelo. Za chladného počasí po nerozhodném poločase se nakonec s touto taktikou hosté radovali ze tří bodů.


Článek

Druhý hrací víkend o vouchery je za námi. Kdo se může radovat?

02.10.2017 23:46

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak to už jste možná zachytili naši novinku – nově vám totiž mohou vaše tipy vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu.

Reportáž

Sudí Heinzl měl zakrytý výhled a neuznal jasný gól


U Volyňky ve Čkyni se hrál výborný zápas s nerozhodným výsledkem. Rezervy domácích a Lhenic sehrály výborný zápas. Jen škoda, že hosté nemají v sobě fér plej, říkali si domácí hráči i fanoušci, když jejich druhý gól byl pro všechny jasný, ale nebyl uznán. Jak domácí potvrdili, byla to pro sudího Heinzla těžká chvilka a je škoda, že hosté tomu nepomohli.


Reportáž

Zbytinský celek doma ukázal, že je na podzim v solidní formě


Zbytinský tým je pro mne spolu s Hraničářem z Borových Lad tím nejpříjemnějším překvapením letošního ročníku. Tým z pod svaté Magdalény hraje doma výborně a tak není divu, že je v tabulce v lepší společnosti.


Celkový počet článků: 467
Zpět na Jihočeský kraj