13.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

24. S. Trojan , 58. J. Psutka (p.) , 77. J. Psutka , 88. J. Psutka - 27. M. Balica , 67. V. Šnajdr
15

Zbytiny na úvod jara podlehly Borové Ladě a hráči okolo kapitána Jana Vébra tak chtěli poprvé zabodovat v jarní části na nehostinné půdě ve Svaté Máří.

Další hattrick

První poločas ovšem začali lépe domácí, kteří se také ve 24. minutě ujali zásluhou Stanislava Trojana vedení. To ovšem Svaté Máří vydrželo pouhé tři minuty, než za Zbytiny dokázal srovnat Milan Balica.

Další góly padaly až ve druhé půli, a ten první z nich přišel v 58. minutě, kdy sudí Trněný nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Jan Psutka. Hosté ovšem dokázali opět srovnat a v 67. minutě skončil za zády brankáře Topka pokus druhého ofenzivního útočníka Zbytin, Vojtěcha Šnajdra. Domácí si však vedení vzali i potřetí zpět na svojí stranu, když brankáře Kovandu překonal podruhé v utkání Jan Psutka. V závěrečných minutách tak hosté vsadili všechno na jednu kartu, ta bohužel přinesla branku opět do jejich sítě, když v 88. minutě dokonal hattrick Jan Psutka.

Svatá Máří tak i podruhé na jaře v domácím prostředí zvítězila, tentokrát po výsledku 4:2.

SK Svatá Maří Magdaléna
F. Topka [-] - T. Hubáček [-] , P. Mistr [-] , F. Potůček [-] , V. Topka [-] , V. Důra [-] , S. Trojan [-] , V. Klymenko [-] , J. Psutka [-] , M. Skalický [-] , M. Řežáb [-]

TJ Zbytiny
V. Kovanda [-] - M. Zlomek [-] , J. Véber [-] , J. Policar [-] , K. Hettner [-] - P. Hábich [-] , P. Lebeda [-] , M. Balica [-] - L. Pivoňka [-] - V. Šnajdr [-] , P. Gášpar [-]

Hráči zápasu: J. Psutka .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: TRNĚNÝ Jan - CHVÁL Vlastimil (N), FRČEK ML. Zdeněk (N).