Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A

Reportáž

Na Borových Ladách se potvrdila předpověď počasí


Terén byl spíš pro lyžaře, a jelikož rozhodně nebyl způsobilý ke hře, bude se hledat náhradní termín.


Reportáž

Volarští zřejmě našli chuť na fotbal a konečně se přibližují tomu, na co jsou zvyklí


Byl to boj, ale domácí Šumavské Hoštice nakonec zápas s volarským Tatranem zvládli. Výhru jim vystřelil v 84. minutě Tomáš Gaier.


Reportáž

Sokol Zdíkov v chladném aprílovém dni nenechal nikoho na pochybách a opět se přiblížil kraji


Již za poločas bylo rozhodnuto, když sokolové vsítili tři branky a bylo jasné, že doma je zdíkovský celek pánem.


Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2016-2017

18.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2016-2017

17.04.2017 13:21

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Hosté domácí trápili celý poločas a drželi bezbrankový stav.


Domácí za chladu a zimy jako by se nechtěli zahřát. Za to hoši od Teplé Vltavy jsou na zimu zvyklí a drželi celý poločas domácí na uzdě.


Reportáž

Zajímavá přestřelka a velké drama přineslo utkání na Nebahovském vršku


Domácí i hosté hrají na jaře dobře a oba soupeři se potkali se solidní formou. V tomto zajímavém utkání to oba celky potvrdily a k vidění bylo sedm branek.


Reportáž

Souboj domácích, kteří se krčí na předposledním místě, s lídrem ze Zdíkova, mělo být hrou kočky s myší, ale vše bylo jinak


Volarští vytvořili hluboký obranný blok a hosté jej těžce dobývali. Zdíkovští jsou velmi silný tým a domácí již nechtěli opakovat podzimní blamáž, i tak by se dal nazvat souboj těchto týmů z jiných pater tabulky. Sokol dobýval celý zápas volarskou branku a povedlo se mu to jen jednou. Snaha o tlak a zvýšení náskoku skončily v 71. minutě po vyloučení hostujícího Fořta. Domácí se od této chvíle snažili trochu víc podnikat brejky do brany hostí, tím otevřeli víc hru, ale Zdíkovští toho nevyužili.


Reportáž

Celek zpod Mářského vrchu má na jaře formu, o které přesvědčil i rezervu lhenických peckářů


Celek SK Svatá Maří Magdaléna má famózní jaro a přesvědčil se o tom i lhenický tým. Mářskému celku se daří a daří se i střelci Miroslavu Sýsovi, který se i v tomto utkání prosadil. Lheničtí přijeli se značně kombinovanou sestavou a tři hráči hodinu před startem zápasu odehráli celé utkání za lhenické "A" mužstvo. 

 

 

Reportáž

Slavoj se na jaro připravil velmi dobře a potvrdil to i ve třetím utkání na jaře


Od úvodních minut se hrálo podle not Slavoje, který se pomalu blíží k druhému místu v tabulce.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM 13.KOLA - kterým je Michal Rypl z Hraničáře Borová Lada

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 13.04.2017 17:25

Michal Rypl se fotbalu vyučil ve Stašském Sokolu, potom si dal osm let pauzu, aby se nechal umluvit kamarády z Borových Lad. Nyní nastoupil po dlouhé pauze a hned byl úspěšný. Hraje na postu pravého záložníka. Mezi jeho zájmy patří sport a myslivost.

Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Zdíkovští, i když nehráli na plný plyn, tak v pohodě vyhráli


Hosté odjížděli do Zdíkova s cílem neutrpět debakl a sehrát solidní zápas a to se jim povedlo. Zdíkovští ale zápas od samého začátku kontrolovali a opět se přiblížili B. třídě.


Celkový počet článků: 417
Zpět na okres Prachatice