A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Jihočeský - Český Krumlov


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

DIVOČINA VÍKENDU: Čtrnáct udělených karet a osmigólový střelec

19.10.2017 08:29

Někdy prostě rupnou nervy... A jsou z toho takové podívané, jako které vypichujeme v článku o dalších z víkendových NEJ. A kdo se o víkendu stal nejlepším střelcem České republiky? 

Článek

NÁLOŽ VÍKENDU: Vyhrát o dvacet gólů? Žádný problém!

18.10.2017 10:18

Máme pro vás připravenou další novinku! Každý týden budeme hledat napříč republikou ty nejzajímavější zápasy, které skončily nejdivočejšími výsledky. A že o pořádné přestřelky a debakly není nouze, se můžete sami přesvědčit...

Článek

Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

17.10.2017 15:10

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

Frymburk prohrál další lipenské derby, tentokrát podlehl Vyššímu Brodu


Na programu 8. kolo bylo další lipenské derby, ve kterém domácí Frymburk B přivítal Dynamo Vyšší Brod. Vyšší Brod se chtěl po dvou porážkách v řadě vrátit na vítěznou vlnu, což se mu také podařilo...


Reportáž

Smrčina otočila utkání proti skvěle bránícím se Malontům


Malonty vstoupily do utkání s taktikou prešovského betonu, která nesla ovoce. Dokonce šly do vedení, ale nakonec stejně tři body brali hosté z Horní Plané.


Reportáž

Světlík pykal za chyby, Dolní Dvořiště si otevřelo střelnici


Světlík přijel do Dolního Dvořiště s cennou výhrou v zádech. Domácí jsou ale na vítězné vlně a vyhřívají se na první příčce. Utkání zvládli a ještě si s chutí zastříleli.


Reportáž

Nová Ves slaví, porazila Přídolí


Přídolí v posledních dvou zápasech bralo tři body a na své výkony chtělo navázat také v Nové Vsi. Domácí v minulém zápase podlehli vysoko Kájovu a ani do zápasu s Přídolím nevstoupili moc dobře...


Reportáž

L. Kolaj a L. Mašek se postarali o vysokou výhru Kájova nad Křemží


Křemežští přijeli do Kájova pouze s jedenácti fotbalisty a do utkání nevstoupili vůbec špatně. Na gól z první minuty ale dokázali domácí ihned reagovat a poté měli utkání ve svých rukách. Křemži se navíc na začátku zápasu zranil Fučík, a tak hosté dohrávali téměř celé utkání v deseti.


Reportáž

Slavoj přijel v osmi lidech, o poločase zápas odpískal


Českokrumlovské béčko mělo opět velké trápení se sestavou a na Lipno dorazilo jen v osmi lidech. O poločasové přestávce hosté nahlásili dvě zranění a utkání tak nemohlo pokračovat. Lipenští si připsali snadnou výhru.


Reportáž

Přídolí otočilo nepříznivě vyvíjející se zápas v Českém Krumlově


Přídolí přijelo do Českého Krumlova s tím, že chce navázat na drtivé vítězství nad Světlíkem. Hostujícímu celku se to povedlo a díky Pískům si připsalo tři body.


Článek

Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

10.10.2017 10:20

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

Přestřelka v Pošumaví! Domácí ROMO porazilo Horní Dvořiště nevídaným výsledkem


FC ROMO přivítalo Horní Dvořiště a nikdo ani ve snu nepředpovídal, že by utkání nabídlo hned sedmnáct branek! Utkání muselo bavit diváky, brankáře a trenéry obou celků pak určitě nebavilo. Hned několik hráčů vstřelilo více než dvě branky. Uvnitř článku si můžete přečíst ohlas hostujícího hrajícího trenéra Z. Keményho.


Reportáž

Horní Planá přejela v lipenském derby Frymburk B


Frymburští dostali v Horní Plané výprask, který se jen málokdy vidí. Pěti góly se blýskl Radek Bauer, Jan Koritar se pak trefil třikrát. 


Reportáž

Kájov si smlsnul na Nové Vsi, dvakrát se trefil Kolaj


Kájovští měli po prohře v Malontech co napravovat, a to se jim také povedlo. Nová Ves posílena o hráče z A týmu si odvezla výprask.


Reportáž

Křemže se potýkala se špatnou koncovkou, Malonty vezou tři body


Křemežští v minulém kole zaváhali na půdě Frymburku B a proti Malontům chtěli zvítězit. Ty přijely oslabené a s jasnou taktikou, která nakonec přinesla své ovoce.


Reportáž

Dynamo podruhé za sebou padlo, Dolní Dvořiště zlepšilo ve druhé půli svou hru a veze tři body


Vyšší Brod měl co napravovat. V minulém kole podlehl Lipnu, ale v sobotu odpoledne jej čekal zřejmě největší soupeř v OP - FK Dolní Dvořiště. To přijelo posilněno vítězstvím nad Horní Planou.


Reportáž

FOTO: Světlík slaví první výhru v sezóně, překvapivě snadno si poradil s Lipnem


Domácí udělali v sestavě výrazné změny a nikdo nevěděl, jak se s tím hráči popasují. Změnám se nevyvarovali ani na Lipně. Lipenští totiž postrádali například kapitána Březinu a dalšího obránce Kordíka.


Článek

Druhý hrací víkend o vouchery je za námi. Kdo se může radovat?

02.10.2017 23:46

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak to už jste možná zachytili naši novinku – nově vám totiž mohou vaše tipy vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu.

Reportáž

FOTO: Frymburští si vyšlápli na Křemži, ta neproměnila velké množství šancí


Frymburk doma nerad rozdává body a toto utkání bylo důkazem. Hosté měli sice více šancí, ale Frymburští byli efektivnější a berou cenné tři body.


Reportáž

Nová Ves slaví třetí vítězství v sezóně, Krumlov je stále bez bodu poslední


Do Nové Vsi přijelo béčko Českého Krumlova, které minulý zápas na Světlíku neodehrálo. Hosté se sice dostali brzy do vedení, ale Nová Ves zápas otočila a po výsledcích z posledních duelů stoupá tabulkou.


Celkový počet článků: 591
Zpět na Jihočeský kraj