Dolní Dvořiště si hladce poradilo s Frymburkem B
Český Krumlov znovu vedl a znovu prohrál. Jirouš má další dva góly!
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Jihočeský - Český Krumlov


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Horní Dvořiště obralo Vyšší Brod o bod


Horní Dvořiště vyválčilo ve Vyšším Brodě první letošní venkovní bod!


Reportáž

FOTO: Dolní Dvořiště si hladce poradilo s Frymburkem B


Frymburské béčko hrálo současně s áčkem, a tak bylo jasné, že nikdo z A týmu v Dolním Dvořišti nenastoupí. Domácí již tradičně předvedli ofenzivní fotbal, ale také festival zahozených šancí. Report je zpestřen bohatou fotogalerií od Simony Pechové.


Reportáž

Křemže neudržela jednobrankový náskok a body si s Kájovem rozdělila


Křemži čekal těžký oříšek v podobě Kájova, který si chtěl spravit chuť po domácím výprasku od Zlaté Koruny. Hosté brzy prohrávali, v závěru se jim sice podařilo vyrovnat, ale v nastaveném čase mohlo být vše úplně jinak...


Reportáž

A zase ta Nová Ves! Béčko si tentokrát vyšláplo na Horní Planou


Nová Ves - Brloh B na jaře rozkvétá podobně jako jarní květy. Ze tří předchozích zápasů má bilanci dvě výhry a jedna remíza. To se novoveským hráčům nepovedlo za celý podzim! I Horní Plané se v posledních dvou duelech zadařilo. Dvakrát naplno bodovala. 


Reportáž

Krumlov B veze ze Zlaté Koruny velmi cenný bod


Zlatá Koruna na jaře nepředvádí tak přesvědčivé výkony jako na podzim, ale před tímto duelem byla psychicky posílena o jasné vítězství z kájovské půdy, kde vyhrála 5:1. Slavoj opět řešil problémy se sestavou a do Zlaté Koruny odcestoval pouze v 11 hráčích, což se mu ve druhém poločase vymstilo...


Reportáž

FOTO: Přídolí bylo v koncovce efektivnější a vyloupilo světlickou louku


Pro Světlík povinné tři body, Přídolí by se alespoň bod hodil. Takové byly předpoklady před utkáním. Ovšem realita byla jiná. Světlík neplnil taktické pokyny a přizpůsobil se hře hostí, což se mu krutě nevyplatilo...


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Nová Ves - Brloh B znovu překvapila! Veze bod z Malont


Sedmnácté kolo svedlo k duelu domácí Malonty s fotbalisty z Nové Vsi - Brlohu B. Malonty na jaře zlepšily svou hru a prodírají se tabulkou vzhůru. Beznadějně poslední Nová Ves vyhrála poslední dva zápasy v řadě a rázem si zvýšila šance na udržení v přeboru! Strach, po posledních výsledcích Nové Vsi, museji mít Přídolí a Křemže.


Reportáž

Souboj prvního s posledním skončil smírně


Souboj prvního s posledním sliboval gólové hody v síti domácího Horního Dvořiště. Samotné utkání se však vyvíjelo úplně jinak...


Reportáž

FOTO: Horní Planá nakonec dovedla zápas do vítězného konce


Horní Planá s Křemží v prvním vzájemném duelu pouze remizovala, kdy se trefil Kaprál se Snížkem za Křemži, za Horní Planou pak dvakrát skóroval Radek Bauer. Dva z těchto tří zmiňovaných hráčů se dokázali prosadit i v odvetném duelu v 17. kole OPM.


Reportáž

Pavlík jedenáct minut před koncem vystřelil Frymburku senzační vítězství nad Zlatou Korunou!


Snadné utkání mělo čekat Zlatou Korunu ve Frymburku, kde změřila své fotbalové dovednosti s místní "Benfikou", ta ale nakonec překvapila snad celý okres a vyhrála!


Reportáž

Po třech bídných utkáních dokázalo Dolní Dvořiště zvítězit


Dolní Dvořiště se potýká se sníženou výkonností, již tři utkání v řadě nevyhrálo a v Přídolí mělo co napravovat...


Reportáž

FOTO + VIDEO: Kájov hrál jen dvacet minut, Světlík senzaci jako s Horní Planou ale do konce nedotáhl


Druhý Kájov přivítal Světlík, který třikrát za sebou vyhrál. Utkání začali mnohem lépe domácí, ale poté přestali hrát a do posledních vteřinek utkání se báli o výsledek. Závěr zápasu překypoval emocemi...


Reportáž

Zlatka zničila Kájov! Hattrickem se blýskl kanonýr Rychtář


V poslední dohrávce 15. kolo, která byla zároveň šlágrem tohoto kolo, došlo ke střetnutí prvního celku tabulky ze Zlaté Koruny s druhým Kájovem. Každý předpokládál vyrovnané utkání, ale skutečnost byla jiná...


Reportáž

Překvapení kola v Českém Krumlově! Nová Ves - Brloh B veze tři body


Béčko Slavoje se stále trápí se sestavou, ale to i Nová Ves/Brloh B. Souboj dvou rezerv svých A týmů došel k velkému překvapení.


Reportáž

FOTO + VIDEO: Světlík porazil Křemži a už je pátý


Kolem Českého Krumlova se ženili všichni čerti. Dopolední slunce vystřídal prudký liják a ne jinak tomu bylo i v Křemži, kam zavítal Světlík posilněný sobotním obratem proti Horní Plané. To domácí Křemže vstřebávala hořkou porážku v derby s Novou Vsí - Brlohem B.


Reportáž

Smrčina napravila zaváhání z minulého zápasu a Dolní Dvořiště porazila


Smrčina měla úžasný start do zápasu, když během dvanácti minut vstřelila dvě branky. Na ty už Dolní Dvořiště odpovědět nedokázalo a v Horní Plané prohrálo.


Reportáž

Frymburk B jasně podlehl Malontům, ty dál stoupají tabulkou vzhůru


Velké problémy se sestavou měl domácí Frymburk. V jedenácti lidech totiž odehrál pouhých dvacet pět minut a na konečném výsledku to bylo hodně znát, i když domácí nepředvedli špatný výkon.


Reportáž

Horní Dvořiště dál okupuje poslední příčku


Poslední Horní Dvořiště zavítalo do předposledního Rožmberku. Domácí fotbalisté celé utkání tahali za delší konec provazu a nakonec dokázali, i díky hattricku Koláře, zvítězit.


Celkový počet článků: 471
Zpět na Jihočeský kraj