Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Jihočeský - Jindřichův Hradec


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

FOTO: Číměř nastřílela Suchdolu šest branek


V prvním jarním kole zavítala rezerva Suchdola na půdu do Číměře. Hosté k utkání odjeli s velkým očekáváním. Na podzim Suchdol prohrála na domácím hřišti 4:0 a chtěla to alespoň trochu odčinit. Tentokrát duel skončil ještě vyšším výsledkem, který se zrodil hlavně v prvním poločase.

 


Reportáž

FOTO: Hobzí se rozešlo s Kunžakem smírně


Dyje Staré Hobzí, které má záchranářské starosti přivítalo na svém hřišti šestý Kunžak. Domácí i přesto, že je nečekalo nic snadného chtěli zápas zvládnout a před domácím publikem urvat všechny body. Nakonec se oba mančafty musely spokojit jen s bodem.


Reportáž

FOTO: Devět branek bylo k vidění v Halámkách


Domácí Halámky nastoupili proti Českým Velenicím s černými páskami na levé paži a v úvodním utkání jarní části mistrovské sezony se tak naposledy rozloučili s tragicky zesnulým spoluhráčem Janem Herzogem. Místní derby bylo ihned po rozehrání přerušeno píšťalkou hlavního rozhodčího Bočka a minutou ticha všech přítomných se tak uctila jeho památka. Honza patřil k výrazným oporám domácích a bude všem chybět ne jen jako hráč ale i jako kamarád.


Reportáž

Zápas dvou nejhorších mužstev zvládla lépe Stráž


Do Staňkova přijelo poslední mužstvo okresního přeboru Stráž nad Nežárkou. Očekávalo se hodně bojovné a opatrné utkání. Šťastnějším mužstvem nakonec byli hosté ze Stráže a tím se stále drží na rozdíl jednoho bodu.


Reportáž

Strmilov se rozešel s Novosedly bez branek


Novosedly zajížděly do Strmilova s jasným cílem. Uhrát alespoň bod a potrápit domácí mužstvo, což se jim povedlo. Bohužel v zápase se diváci branky nedočkali.


Reportáž

Stará Hlína porazila Popelín i v jedenácti lidech, Šrom nasázel čtyři branky


Třetí mužstvo okresního přeboru Stará Hlína přivítala na svém hřišti Popelín. Domácí mužstvo potvrdilo roli favorita a s přehledem vyhrálo, čtyřmi góly se blýskl domácí kanonýr Oldřich Šrom.


Reportáž

Studená porazila Klikov a posunula se na první příčku


V prvním jarním kole OP Studená zajíždela na hřiště vedoucího Klikova. Na soupeře hosté z druhého místa ztráceli jeden bod, takže šlo jednoznačně o šlágr kola. Začátky po zimní přípravě bývají vždy zajímavé, jelikož mají mužstva dost času se kvalitně připravit.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!

Článek

Fotbalové jaro klepe na dveře! Co musíte vědět, než to vypukne?

08.03.2017 18:03

Základním předpokladem pro využívání všech funkcí na našem webu je zaregistrovat se na fotbalunas.cz. Zvládnete to bleskově a okamžitě můžete naplno vstoupit do světa portálu!

 

Článek

Rozlosování jarní části na fotbalunas.cz!

22.02.2017 15:42

Přesně, jasně, přehledně - na webu fotbalunas.cz už si můžete v jednotlivých soutěžích procházet rozlosování jarní části soutěže a naplánovat si tak své aktivity tak, abyste nechyběli na zápase svého oblíbeného týmu.

Článek

Známe TOP 11 podzimu! Kteří vítězní hráči nasbírali nejvíce hlasů?

20.02.2017 16:23

Fanoušci hlasovali pro své favority ve zveřejněných ideálních sestavách soutěží a naší slavnostní povinností je ohlásit, jaká jedenáctka fotbalistů, kteří vyhráli hlasování ve své soutěži, nasbírala vůbec nejvíce hlasů! V TOP 11 najdeme zástupce divizní soutěže, ale na druhé straně třeba i hráče, který opanoval hlasování ve III. třídě.

Článek

Červené tlačítko vám nově dovolí postrašit soupeře. Dejte o sobě před sezónou vědět!

19.02.2017 19:23

Povedl se vám přátelák, ladíte formu na zimním soutředění nebo hlásíte novou posilu? Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Je to opravdu snadné.    

Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

31.01.2017 19:19

A pak, že na fotbal se chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Článek

FOTOSERIÁL: Trenérské zkušenosti v praxi

23.01.2017 20:37

Každý trenér má svou vlastní filozofii a určité metody, kterými se prezentuje a kterými vede tým. Jeden je nemilosrdný a po každém tréninku celý tým lapá po dechu, jiný se zas vyžívá v tataráčcích. Pojďte se podívat na sbírku fotografií koučů, kterou jsme si pro vás připravili!

Článek

FOTOSERIÁL: Těžká práce gólmanů

16.01.2017 10:43

Jsou základním stavebním kamenem každého týmu. Bez spolehlivého brankáře to zkrátka nejde. To oni primárně hasí nebezpečné šance soupeřů a zakládají rychlé protiútoky. To oni svými akrobatickými kreacemi přivádějí diváky do varu, když robinsonádou zabrání gólu.

Článek

Hashtag #fotbalunas žil na Instagramu i v podzimní části sezóny!

10.01.2017 15:14

Naši fanoušci nás v tom opět nenechali samotné a i v uplynulé polovině sezóny sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromědě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na našem Instagramu i vy a přidávejte fotky z vašeho fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky.

Článek

FOTOSERIÁL: Vesnická pohoda

03.01.2017 19:52

Obejdeme se i bez obrovských ochozů, do kterých se vejdou tisíce lidí. Nám stačí jediné, kulatý nesmysl a dvě soupeřící party hráčů. Když vysvitne slunko, tak je to u fotbalového pažitu zkrátka jedna velká pohoda. A občas se přijdou ukázat i ovce.

Článek

Nejčtenější články roku 2016? Ženy ve fotbale, rozhodčí řezník nebo hráčův úlet

31.12.2016 07:43

Je na čase se ohlédnout zpět a připomenout si články, které vás na fotbalunas.cz nejvíce zaujaly! Vybrali jsme desítku nejčtenějších, pokud vám některý z nich unikl, můžete to teď lehce napravit...

Celkový počet článků: 431
Zpět na Jihočeský kraj