A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Jihočeský - Jindřichův Hradec


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Reportáž

FOTO: Studená si druhé místo upevnila vysokou výhrou


FK Studená nasázela v posledním zápase bůra Číměři a přes hromadu zraněných hráčů si udržela druhou pozici a s tím i naděje, že nadcházející sezóna by mohla být ještě úspěšnější. Bystřice/Číměř nakonec skončila na pátém místě, jelikož si nedokázala po celou sezónu udržet stabilní formu.


Reportáž

Halámky přestřílely Kunžak a zachránily okres


Halámky jely do Kunžaku s jasným cílem. Zvítězit a zachránit se. Díky hattricku Ladislava Slavíka se jim to povedlo a můžou se radovat. Kunžak po nadějném podzimu skončil až na šestém místě.


Reportáž

Suchdol nasázela Staré Hlíně sedm branek


Rezerva Suchdola nad Lužnicí přivítala Starou Hlínu. Hosté měli kliku, že nahráli hodně bodů na podzim, protože jarní část se jim vůbec nepovedla. Nakonec skončili na slušném sedmém místě. Suchdolští se díky vysoké výhře vytáhli o bod právě za Starou Hlínu.

 


Reportáž

Ve Stráži se branek nedočkali


Do Stráže nad Nežárkou přijelo Staré Hobzí. Oběma mužstvů už o nic nešlo, takže bylo jen otázkou, jak se hráči k samotnému zápasu postaví. Utkání nakonec nepřineslo ani jednu branku a pochvalu si tak zaslouží hlavně obě obrany. Stráž se po mizerném podzimu zvedla a v jarní části patřila k přijemným překvapením soutěže. 


Reportáž

Popelín se po přestřelce se Strmilovem posunul na poslední místo


Poslední okresní přestřelku mohli vidět diváci v Popelíně, kam zajížděl Strmilov. Hosté nakonec domácí přestříleli a posunuli je až na poslední místo tabulky. Strmilov se výhrou posunul na pěkné čtvrté místo, přesto že měl spostu zraněných hráčů.


Reportáž

FOTO: Staňkov porazil Novosedly, ale přesto sestupuje do III. třídy


Hraničář Staňkov, který byl na posledním místě tabulky přivítal Novosedly nad Nežárkou. Loučení ze soutěží bylo alespoň trochu pozitivnější  v tom, že nakonec zvítězili a nezůstali na posledním místě. 


Reportáž

FOTO: Klikov se s přeborem rozloučil prohrou s Velenicemi


Domácí již postupující Blesk Klikov přivítal na svém hřišti Lokomotivu České Velenice. Obě mužstva si jistě chtěla udělat pěknou dokopnou a neprohrát. Po zodpovědném výkonu se ovšem radovali hostující hráči a pojistili si bronzovou příčku.


Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

 

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

20. ročník tradičního turnaje KASALÝ CUP

13.06.2017 22:23

20. ročník tradičního turnaje KASALÝ CUP

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

Reportáž

FOTO: Fotbalové štěstí se naklonilo více ke Stráži


Zápas Halámky versus Stráž byl prakticky o holé přežití v OP pro další sezonu a vítěz duelu si mohl účast definitivně zajistit, remíza skoro nic neřešila. Je totiž jen malá pravděpodobnost, že by sestupovaly tři týmy. Oba týmy nenastoupily v nejsilnějším složení, sezona je dlouhá a zranění se projevila. Šťastnějším týmem byla Stráž, která rozhodla v nastavení a téměř s jistotou se zachránila. Díky výhře Staňkova však i domácí Halámky ještě mají druhou šanci v Kunžaku v posledním kole.


Reportáž

Jediná branka Mikudima rozhodla o vítězství Velenic


České Velenice chtěli na svém hřišti potvrdit třetí místo a vyhrát. Kunžaku se poslední zápasy nedaří a dalo se tak předpokládat, že domácí budou mít mírně navrch.


Reportáž

Hobzí vyválčilo velmi důležité tři body


Staré Hobzí potřebovalo před domácím publikem nutně získat tři body. Na jejich půdu přijely Novosedly, které jsou skoro jistě zachráněné, ale i přesto se očekával tuhý boj o každý centimetr hřiště


Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů. 

Reportáž

Číměř nadělila prvnímu Klikovu bůra


Klikov, který si v minulém kole zajistil prvním místo odjížděl do Číměře bez větších starostí a konečný výsledek to vcelku potvrzuje. Domácí útočník Petr Jaroš vstřelil tři branky svého týmu a byl tak hlavním strůjcem vysokého vítězství.


Reportáž

Staňkov vyhrál, ale je stále poslední


Záchranářský duel čekal mužstva Staňkova a Popelína. Domácí zápas zvládli lépe a mají tak ještě naději na záchranu v soutěži, i když hodně malou. Na předposlední tým ztrácí dva body. 


Reportáž

Suchdol vyhrál ve Strmilově a je zachráněn


Suchdolská rezerva nutně potřebovala bodovat, ale zavítala na půdu Strmilova, kde se vyhrává těžko. Nakonec se to hostům podařilo a díky výhře mají jistotu, že si okresní přebor zahrají i příští sezónu.


Reportáž

Hattrick Chmátala potopil Studenou


Stará Hlína přivítala na svém krásném hřišti Studenou. Oběma mužstvům prakticky o nic nejde, takže se mohl hrát pohodový fotbal. Nakonec s přehledem vyhráli domácí a hattrickem se blýskl starohlínský Radek Chmátal.


Celkový počet článků: 531
Zpět na Jihočeský kraj