FOTO: Jedenáct branek bylo k vidění v Číměři
FOTO: Popelín překvapivě loupil v Kunžaku
Šlágr kola se Studenou ovládl tým Kunžaku
Kunžak si doma poradil s předposledním Staňkovem
Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Jihočeský - Jindřichův Hradec


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Branka Čápa z první minuty rozhodla o výhře Suchdola


Hosté z Halámek tentokrát zajížděli na neutrální půdu do Nové Vsi k tradičnímu derby se Suchdolem a očekávali, že to nebude jednoduchý zápas vzhledem k postavení obou týmů v tabulce, ale toto divadelní představení vše předčilo. To vše probíhalo za rešiséra p. Chlaně coby hlavního rozhodčího.


Reportáž

Hobzí vyloupilo Studenou a boj o čelo se jí tak vzdálil


Staré Hobzí bojující o záchranu v soutěži zajíždělo na hřiště do Studené, která naopak bojuje s Klikovem o první místo. Domácí ale nakonec utkání nezvládli a čelo se jim bohužel opět vzdálilo.


Reportáž

FOTO: Jedenáct branek bylo k vidění v Číměři


Staňkov zajížděl na horkou půdu do Číměře a ani ve snu ho nenapadlo, co ho tam čeká. Diváci se nakonec dočkali jedenácti branek.


Reportáž

FOTO: Domácí Popelín se výhrou s Velenicemi dostal ze sestupového pásma


Minulé kolo to odnesl třetí Kunžak, tentokráte čtvrté Velenice. Kdo bude příště? Popelín se zlepšenou hrou v minulých zápasech dostal až do klidného středu tabulky.


Reportáž

Novosedly porazily Kunžak rozdílem třídy


Hostující Kunžak, který vypadal na začátku jarní části jako jeden z celků, který se bude prát o příčky nejvyšší, tak se poslední zápasy nemůže potkat s formou a tentokráte dostal tři branky od domácích Novosedel.


Reportáž

Klikov doma jen remizoval se Stráží, přesto si stále drží první místo


Stráž nad Nežárkou která zavítala na hřiště prvního Klikova překvapila bojovností a aktivní hrou a dokázala favorita potrápit a odvézt si hodně cenný bod.


Reportáž

Jediná branka Hačky rozhodla o vítězství Strmilova


Utkání mezi Starou Hlínou a Strmilovem byl souboj mužstev, kterým se v jarní části příliš nedaří. Domácí z posledních pěti zápasu vyhráli jen jednou a měli tak v tomto utkání co napravovat. Hostující tým také výsledkově tápe, takže se dal očekávat vyrovnaný souboj.


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Velenice si s velkým klidem poradily se Suchdolem


Rezerva Suchdola zavítala na půdu Českých Velenic, kde je určitě nečekalo nic jednoduchého a konečný výsledek to také ukázal.


Reportáž

FOTO: Halámky se Studenou jen remizovaly


Do Halámek tentokrát zavítal velmi kvalitní soupeř ze Studené, který se snaží o postup do vyšší soutěže a tak se očekával kvalitní fotbal, protože domácím to momentálně taky "lepí" a ti zase pro změnu hrají o záchranu.


Reportáž

Hobzí s Číměří jen remizovalo a to je zatraceně málo


Bystřice/Číměř zavítala na hřiště zachraňujícího Hobzí, které už nutně potřebovalo bodovat. Bohužel získalo jen jeden bod a ten je posunul na poslední příčku v tabulce.


Reportáž

Branka Studničky rozhodla o výhře Staňkova


Stará Hlína si chtěla konečně spravit chuť a vyhrát a kde jinde než v zachraňujícím Staňkově. Jenže konečný výsledek kde koho překvapil.


Reportáž

Stráži se daří, tentokráte to odnesly Novosedly


Novosedly nad Nežárkou cestovaly do nedaleké Stráže, kde chtěli navázat na poslední utkání a vyhrát. Jenže domácí se výsledkově zvedají a dal se čekat vyrovnaný souboj.


Reportáž

FOTO: Popelín překvapivě loupil v Kunžaku


Favoritem tohoto zápasu byl jednoznačně domácí Kunžak, ale mužstvo si nejspíše vybírá špatnou formu a darovalo velice snado Popelínu tři body.


Reportáž

Klikov si odvezl všechny body ze Strmilova


Favorit soutěže Klikov zajížděl na hřiště nevyzpitatelného Strmilova, kterému se sice nedaří podle představ, ale před domácím publikem má svou kvalitu.


Reportáž

Suchdol překvapila Kunžak


Suchdolské "béčko" přivítalo ambiciózní tým z Kunžaku. Favoritem tohoto utkání určitě byli hosté, ale to jak zápas dopadl překvapilo nejednoho fanouška.


Reportáž

FOTO: Studená si doma poradila s Lokomotivou


Studenští chtěli napravit májové zaváhání v Kunžaku a na domácí půdě porazit České Velenice. Hosté ale dokáží nepříjemně kousat, takže je nečekalo nic jednoduchého.


Reportáž

Strmilov porazil poslední Staňkov


Domácí mužstvo Strmilova chtělo na domácím hřišti navázat na poslední vítězství a kdy jindy to mohlo zoopakovat než proti poslednímu Staňkovu.


Reportáž

Stará Hlína konečně získala tři body


Domácí mužstvo Staré Hlíny chtělo před domácím publikem konečně naplno bodovat. V posledních čtyřech kolech získali jen dva body. Staré Hobzí má záchranářské starosti, ale určitě nejelo na venkovní hřiště jako outsider.


Celkový počet článků: 493
Zpět na Jihočeský kraj