9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

Volyně zvítězila nejtěsnějším rozdílem ve Zlivi

0

Do Zlivi přijel atraktivní soupeř v podobě Volyně. Na zápase se taky přišlo podívat 100 diváků, kteří až do 62. minuty mohli doufat v remízu, tu jim zhatil Antonín Mack.

Kuneš vyrovnal z přímáku

Druhá Volyně přijela do Zlivi pro všechny tři body a udržet se ve špičce tabulky. To se jim podařilo po dobrém výkonu ve všech řadách. Domácím předcházela pověst bojovného a nevyzpytatelného týmu. I když hosté byli po většinu utkání lepší, jejich vítězství se nerodilo lehce. V 5. minutě sice otevřel skóre Jiří Němešek st. po přihrávce Filipa Gašpara – 1:0. Domácím se podařilo ve 34. minutě vyrovnat z trestného kopu Janem Kubešem – 1:1. Po zbytek poločasu Volyně byla lepší, více měla ze hry, ale i dobře hrající Zliv měla své šance, ovšem branku již nepadla.

Szabó viděl červenou kartu

Druhá půle začala mírným tlakem Volyně, která šla houževnatěji za vítězstvím. O výhře domácích rozhodl velmi dobře hrající Antonín Mack v 62. minutě, kdy prostřelil domácího brankáře. Mack se prosadil ve třetím zápase v řade. Veškerou snahu domácích o zvrat v utkání zmařil v 68. minutě Julius Szabó, který byl vyloučen za oplácení. Naopak další šance si vypracovala Volyně, ale Tomáš Škopek i Filip Gašpar branku nepřidali, ztroskotali na nepřesném zakončení. Tak se Volyně raduje ze čtvrté výhry v řadě. Utkání před stem diváků řídil dvacetiletý Petr Krejník.

V dalším kole se Volyně utká ve šlágru kola se třetím Lažištěm, Zliv pojede na půdu Vacova „B“.

SK Slavoj Volyně
Zdeněk Raba, jednatel: O našem vítězství rozhodl velmi dobře hrající Antonín Mack. Poděkování zaslouží naši věrní fanoušci, kteří v hojném počtu neúnavně povzbuzovali své hráče.