Hvězda prohrála počtvrté v řadě, tentokrát ve Varech

8. M. Geňo , 14. M. Geňo , 38. M. Geňo
0

Geňův hattrick v prvním poločase přinesl domácím tři body...

Po čtvrthodině bylo rozhodnuto

Vary vlétly na svého soupeře s vervou a hned v 8. minutě slavily poprvé. Po rohovém kopu se k zakončení dostal Geňo a nemýlil se. Domácí nepolevili a o pár minut později se znovu radovali. Šalicha zahrál rukou ve vápně a nařízený pokutový kop proměnil znovu Geňo. Hra se uklidnila a i hostující celek se dokázal dostávat do slibných příležitostí, ty ale hasil Strnad bez větších potíží. Domácí útočník Geňo pak dokončil hattrick, když brankář Martinec špatně vykopl. Balón se dostal právě ke Geňovi, který si věděl rady.

Povinná dohrávka

Druhý poločas by se dal označit za povinné dohrání utkání. Žádnou šanci již diváci neviděli, domácí spolehlivě bránili a dokráčeli k pohodlnému vvítězství 3:0. Na hostujícím celku se projevilo, že má hodně úzký kádr, navíc se týmu poslední týdny nedaří a při zakončení chybí jistota a klid. Cheb si připsal už čtvrtou porážku v řadě a možná klíčový duel odehraje v následujícím kole doma proti Sušici.

FK Hvězda Cheb
Vedoucí hostujícího týmu L. Rolník: "Rozhodly rychlé dva góly, které jsme dostali, a potom i při vyrovnané hře jsme nedokázali vstřelit branku, i když jsme ty příležitosti měli. Druhý poločas jsme měli převahu v poli, ale zas bez efektivního zakončení."