19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

David Fiala se trefil dvakrát a přiblížil hosty třem bodům

25. V. Hoffmann , 69. B. Greguš - 15. D. Dařílek (vl.) , 49. D. Fiala , 60. D. Fiala , 83. M. Scheufler
0

SK Ratibořské Hory
Václav Hoffmann (trenér): Do zápasu s aspirantem postupu jsme nevstoupili vůbec dobře a soupeř nás přehrával. Po zásluze šel také v 15. minutě do vedení, kdy sice náš brankář chytil tři střely, čtvrtá dorážka našeho hráče Dalibora Dařílka ale již byla přesná. V dalším průběhu prvního poločasu jsme opticky hru vyrovnali a ve 25. minutě Václav Hoffmann po individuální akci srovnal skóre. Vypracovali jsme si ještě jednu gólovou příležitost, ale Janovského vychytal brankář hostů Kvěch. V úvodu druhé půle jsme opět lacino inkasovali. Soupeř byl ve druhém poločase znatelně lepší a vypracoval si několik brankových příležitostí. V 60. minutě gólem Fialy navýšil skóre na 1:3. Nám se podařilo vrátit do utkání v 69. minutě, kdy jsme gólem Greguše snížili na 2:3. Poté jsme se snažili o vyrovnání, ale soupeř v 83. minutě po rychlém protiútoku upravil skóre utkání na konečných 2:4. Našemu mužstvu nelze upřít snahu a bojovnost, ale je třeba ocenit i kvalitu soupeře. Myslím si, že jsme odehráli před solidní diváckou kulisou slušné utkání a soupeři jsme nedarovali vítězství lehce. Bohužel nás ale sráží špatná defenzívní činnost. V příštím utkání, které sehrajeme v sobotu 7. května od 13.00 hodin na hřišti Smetanovy Lhoty budeme chtít tuto domácí ztrátu nahradit.

T. Hoffmann [-] - D. Dařílek [-] , S. Mareš [-] , J. Růžička [-] , B. Greguš [-] - L. Janovský [-] , V. Hoffmann [-] , M. Breda [-] (51. S. Katolický [-] ) , A. Fišer [-] - D. Kutiš [-] , T. Pechánek [-] (83. R. Pechánek [-] ) -

FK METEOR Tábor
P. Kvěch [-] - M. Široký [-] (74. M. Ševčík [-] ) , P. Maštalíř [-] , P. Včelák [-] (46. J. Pípal [-] ) , P. Štumfol [-] , D. Fiala [-] , M. Varačka [-] , R. Pilař [-] (39. M. Kučera [-] ) , J. Novák [-] (46. M. Scheufler [-] ) , R. Ševčík [-] , S. Färber [-]

ŽK: 61. D. Kutiš - 35. J. Novák .
Místo: Rat. Hory. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Weidenthalerová Hana - ONDŘEJ Adam, SMETANA Jaroslav.