Rozhovory s hráči kola Jihočeský | 1.B třída sk. C

Rozhovor

Fotbalové cíle si nedávám, chci mít hlavně z fotbalu radost, prozradil hráč kola František Lorenc

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 13.05.2016 23:17 0

Už je to takové klišé, že vám každý pátek přinášíme rozhovor s hráčem kola, který je většinou z Mladé Vožice. Po týdenní odmlce je to tu opět. Tentokrát přinášíme rozhovor s Františkem Lorencem, který v hlasování zvítězil o pouhé dva hlasy! Tento hráč nám na sebe prozradil spoustu zajímavých věcí. I to, proč se rozhodl vrátit z Meteoru Tábor do Mladé Vožice.

Rozhovor

Fandím Spartě a tam je pro mě každý vzorem, prozrazuje hráč kola Tomáš Kamarád

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 06.05.2016 13:53 0

Trvalo to čtyři dlouhé týdny, než vyhrál anketu nějaký jiný hráč, než hráč Mladé Vožice. Tentokrát se jím stal Tomáš Kamarád z Březnice. Spokojený březnický fotbalista nám na sebe prozradil několik zajímavých věcí. Vše v našem pravidelném rozhovoru.

Rozhovor

V mužích to byl můj nejpovedenější zápas, říká hráč kola Tomáš Písařík

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 29.04.2016 23:28 0

I tentokrát jsme pro vás vyzpovídali hráče kola, který je opět z Mladé Vožice. Tentokrát se jím stal Tomáš Písařík, který dle jeho slov odehrál svůj nejlepší zápas v seniorské kategorii. Co dalšího nám prozradil, tak to se dočtete v našem tradičním pátečním rozhovoru.

Rozhovor

Hlasování je ve Vožici velký hit, vysvětluje dominanci v anketě hráč kola Ondřej Marek

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 22.04.2016 23:08 0

Zdaleka není prvním hráčem Mladé Vožice, který se stal hráčem kola. Ondřej Marek, student Střední průmyslové školy v Táboře, se nám rozpovídal o svém fotbalovém vzoru, jeho koníčcích nebo o jeho fotbalových plánech do budoucna. Vše se dočtete v našem pravidelném pátečním rozhovoru s hráčem kola.

Rozhovor

Mým fotbalovým vzorem je Cristiano Ronaldo, svěřil se hráč kola Tomáš Dušek

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 15.04.2016 22:44 0

Tomáš Dušek, hráč Mladé Vožice a také tamní odchovanec, se nám rozpovídal v tradičním rozhovoru hráče kola. Co vše nám na sebe prozradil, tak to se dozvíte o pár řádků níže.

Rozhovor

Jednou bych si chtěl zahrát kraj, doufá nejlepší střelec soutěže Václav Hoffmann

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 08.04.2016 17:10 0

Opět jsme pro vás vyzpovídali Hráče kola, který se tentokrát stal zároveň nejlepší střelec celé soutěže Václav Hoffmann. Střelec Ratibořských Hor dvěma góly naposledy sestřelil dvěma góly poslední Záhoří, ačkoliv jak říká, tak jeho výkon nebyl ideální. Co vše nám na sebe prozradil, to se dozvíte v našem pravidelném rozhovoru.

Rozhovor

Tohle ocenění mě bude stát tak sud piva, ví Jakub Dušek

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 26.11.2015 14:54 0

Poslední rozhovor nám v podzimní části poskytl Jakub Dušek, který si vysloužil nominaci za svůj výkon v derby s Bechyní. Co vše nám prozradil se dozvíte v našem tradičním rozhovoru.

Rozhovor

Mým největším vzorem je můj táta, svěřil se hráč kola Petr Kukla

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 13.11.2015 21:54 0

Předposledním hráčem kola tohoto podzimu se stal Petr Kukla z Mladé Vožice. Je to již třetí hráč tohoto týmu, který anketu ovládl. Proč to tak je? Čemu se věnuje mimo fotbal? To a nejen to se dozvíte v pravidelném pátečním rozhovoru s hráčem kola!

Rozhovor

Kdo leží, neběží, i tímto se řídí hráč kola Lukáš Souček

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 06.11.2015 22:38 0

Pravidelný páteční rozhovor vám tentokrát přinášíme s hráčem kola Lukášem Součkem. Ten nám poodhalil své fotbalové začátky, či zda bude muset něco zaplatit do kasy za toto ocenění. Ačkoliv, jak sám Lukáš říká, toto ocenění opravdu nečekal.

Rozhovor

Ocenění hráče kola není ocenění hráče, ale celého týmu, říká hrající trenér Pavel Břenda

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 30.10.2015 20:03 0

Velice zajímavý rozhovor nám poskytl hráč a trenér z Mladé Vožice, Pavel Břenda. Ten získal ocenění hráče kola suverénním způsobem, když získal 47% hlasů. V něm nám prozradil, proč se mu říká Parazit, či proč se po jednom zápase oblékl do hospody jako Ozzák. Vše a mnohem víc se dozvíte v našem pravidelném rozhovoru s hráčem kola.

 

Rozhovor

Hráč kola Roman Vlk není jenom fotbalista, ale také instruktor zumby

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 23.10.2015 22:00 0

Roman Vlk se nám v pravidelném pátečním rozhovoru s hráčem kola rozpovídal o spoustě věcí. O tom, kolik ho stál na pokutách poslední zápas v Jistebnici, jakému zajímavému koníčku se věnuje, či jaké jsou jeho fotbalové cíle. Vše se dočtete opět pouze u nás!

Rozhovor

Jsme atypický klub, žádnou pokutu za hráče kola neočekávám, směje se Miroslav Štěpán

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 09.10.2015 21:14 0

Hlasování čtenářů našeho webu rozhodlo o tom, že hráčem sedmého kola se stal Miroslav Štěpán z týmu Boston Kluky. Ten nám podrobně popsal poslední utkání v Záhoří a také to, co čeká od dalšího zápasu. Rozpovídal se také o tom, jak se mu líbí náš web, či o tom, kdy se mu naposled podařilo vstřelit hattrick. Ještě mnohem více se dočtete v našem pravidelném pátečním rozhovoru s hráčem kola.

Rozhovor

Až na domácí ztrátu s Boston Kluky jsem s našimi výsledky spokojen, říká hráč kola Tomáš Svatek

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 25.09.2015 17:02 0

Hráčem posledního odehraného kola jste zvolili Tomáše Svatka z Mladé Vožice a my vám přinášíme rozhovor právě s tímto hráčem. Bývalý hráč Táborska, se kterým si zahrál také Juniorskou ligu, nám prozradil, jaké jsou jeho fotbalové cíle, zda bude za rozhovor platit do klubové kasy nebo jakému českému fotbalistovi je svoji hrou podobný.

Rozhovor

Hráč kola Suchan: Pokud chceme myslet na postup, nesmíme ztrácet body s Chyšky aTemelínem

Jihočeský | 1.B třída sk. C
Jihočeský 12.06.2015 18:01 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a vítezěm se stal Ratibořsko-horský Miroslav Suchan. Rozhovor s ním naleznete níže.


Celkový počet článků: 14