5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2024-2025

--

--

FOTOGALERIE: Dobrá Voda přejela Stráž nad Nežárkou sedmi góly

22

SK Dobrá Voda ukázala svou střeleckou formu, když na domácím hřišti zničila Stráž nad Nežárkou vysoko 7:2. Hostům se podařilo skórovat pouze dvakrát zásluhou Martina Bubala.

Rychlý nástup Dobré Vody rozhodl

Domácí tým vstoupil do zápasu jako hurikán. Už v 1. minutě se prosadil Marek Šimánek, který otevřel skóre na 1:0, a jen o minutu později zvýšil Michal Gutwirth na 2:0. Hosté zůstali v šoku a ve 19. minutě přidal třetí branku Dmytro Serbin, čímž Dobrá Voda vedla už 3:0. Stráž se sice ve 34. minutě zásluhou Martina Bubala dostala na 3:1, ale o dvě minuty později znovu udeřil Marek Šimánek a uzavřel poločasový výsledek na 4:1.

Domácí pokračovali v demolici

Druhá půle se nesla ve znamení naprosté dominance Dobré Vody. V 56. minutě přidal pátý gól Jan Baštář, o dvě minuty později skóroval Simon Dubský, 6:2. Hosté stihli pouze korigovat výsledek v 82. minutě, kdy se z penalty prosadil opět Martin Bubal, 6:2. V 84. minutě završil střelecký účet domácích svým druhým gólem Dmytro Serbin, který upravil na konečných 7:2. Dobrá Voda tak potvrdila svou ofenzivní sílu a jasně zvítězila.

SK Dobrá Voda
Jan Štorek (hráč): "Zápas hodnotím velice kladně, kde jsme měli urvat povinné 3 body a taky se nám to povedlo. Vstup do utkání se nám povedl náramně, kdy jsme dali dva rychlé góly. Následně už jsme utkání kontrolovali. Podařilo se nám přidat ještě nějaké góly a soupeř svou jedinou šanci proměnil na konci poločasu. Druhá půle se už spíše dohrávala a snažili jsme se potrestat chyby hostujících hráčů, což pak vedlo i k nějakým dalším brankám."

TJ Sokol Stráž nad Nežárkou
Trenér: "Zápas, na který bychom nejraději zapomněli. Ukázalo se, jak máme úzký kádr a při absenci více hráčů najednou nejsme schopni komukoliv konkurovat. Chaos v obranné fázi a také individuální chyby hráčů určily ráz zápasu. Vždy když už jsme se nadechli k menšímu odporu a dokázali skórovat, ihned následoval trest v uzemnění od domácích, kteří byli ve všem lepší než my. Bohužel počítáme další ztráty, protože se v tomto zápase zranili Neumann a Kozel, který si své zranění obnovil hned po 5 minutách pobytu na hřišti. Příští týden hostíme Čtyři Dvory, takže tento zápas musíme hodit za hlavu a zmobilizovat se na další těžký duel."

F. Tůma [-] - J. Tomandl [-] , P. Hoffmann [-] (83. A. Novák [-] ) , M. Gutwirth [-] (61. L. Klimeš [-] ) , L. Janů [-] , D. Hric [-] , J. Baštář [-] , D. Serbin [-] , P. Choboda [-] , M. Šimánek [-] (40. S. Dubský [-] ) , J. Štorek [-]

P. Rychlý [-] - J. Kalvas [-] , Z. Kravál [-] , V. Labuť [-] , D. Přílepek [-] , M. Bubal [-] , J. Eger [-] (65. J. Kozel [-] ) , T. Merčák [-] , M. Neumann [-] , J. Sivok [-] , D. Škarda [-] (25. M. Zvára [-] )

ŽK: 6. M. Šimánek , 50. J. Tomandl .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŠŤASTNÝ Petr - KŘÍŽEK Danek, HORA Karel.