3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2024-2025

--

--

FOTOGALERIE: Jiskra přišla o bodový zisk v posledních vteřinách utkání

20

Nováček soutěže ze Čtyrech Dvorů vyrazil v neděli na zápas do Břilic u Třeboně, kde hraje svoje zápase "béčko" lázeňského města. Mladíky nabitá třeboň byla připravena tým z Českých Budějovic pořádně potrápit.

Hosté tahali za kratší konec

Mladý tým třeboňské rezervy byl ze začátku zápasu velmi aktivní  a hosty překvapil, nicméně první branku utkání vstřelil Jan Čermák, který poslal hosty do vedení. Čtyry Dvory se chtěly této branky chytit a udržet si vedení, nicméně jejich snahy zhatil Marek Nehoda, který vyrovnal na 1:1 a posléze Ondřej Pitelka, který otočil stav utkání ve prospěch domácích. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1.

Rozuzlení přišlo až na samotném konci

Hosté vlítli do druhého poločasu s tím, že by chtěli utkání otočit ve svůj prospěch. Hned ve 46. minutě přidal druhou branku v utkání Jan Čermák a rázem se začínalo od nuly. Další branka padla v 77. minutě, když se trefil třeboňský Štěpán Candra, který opět poslal do vedení domácí výběr. Netrvalo tomu ovšem dlouho a bylo opět srovnáno, z penalty zkompletoval hattrick Jan Čermák, 3:3. Už to vypadalo, že body se busou dělit, ale situaci vzal do svých rukou kapitán hostí Pavel Janeček. Všechny tři body, tak nakonec putují do Českých Budějovic.

SK Čtyři Dvory České Budějovice
Zdeněk Kuna (trenér): „Všichni ví, že jsme hráli vyšší soutěž, a budou se na nás chtít vytáhnout. Soupeře moc neznáme, ale některé týmy nebudou o moc horší, než byly v první A třídě,“