10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

--

Hluboká roznesla prachatickou rezervu

25

Poslední utkání se v rámci 1.B třídy skupiny B odehrálo na Hluboké, kam zavítal prachatický Tatran.

Demolice!

Vstup do zápasu patřil domácím hráčům, kteří se po brance Tomáše Křiváčka ujali ve 13. minutě vedení. Tatran se sice snažil o vyrovnání, další branka však padla opět na druhé straně. Ve 32. minutě překonal brankáře Vrhela Filip Dědina, který svým gólem stanovil i poločasový výsledek.

Kdo čekal od začátku druhého poločasu jiný scénář, byl rychle vyveden z omylu. Tým z podzámčí kontroloval hru a domácí definitivně zlomili odpor Tatranu po hodině hry. V 62. minutě odstartoval povedenou pasáž Jan Řídel, který o šest minut později navíc přidal i druhou branku a rázem svítilo na světelné tabuli skóre 4:0 pro Hlubokou nad Vltavou.

Tatran nevěděl kam dřív skočit a v 75. minutě se prosadil střídající Kamil Havlík, který byl v daném momentu na hřiště teprve tři minuty. Definitivní poobu nedělnímu výsledku pak stanovil v 88. minutě Tomáš Tauber.

Hluboká nad Vltavou tak nakonec deklasovala prachatickou rezervu poměrem 6:0 a tým z podzámčí si tak upevnil první místo v tabulce. Naopak Tatran zůstává se třinácti body na pozici šesté.

TJ Hluboká nad Vltavou B
TJ Hluboká nad Vltavou: Doplníme...

FK Tatran Prachatice B
Václav Šabršula - kapitán: Na Hlubokou jsme přijeli oslabení o několik nemocných a zraněných hráčů, což se projevilo již od úvodu zápasu. Domácí tým z Hluboké nad Vltavou, posílený hráči z divizního A-týmu, měl hru po celou dobu pod kontrolou a ukázal, že disponuje obrovskou kvalitou. My jsme se zaměřili především na rychlé protiútoky, které však navzdory několika povedeným kombinacím v prvním poločase nepřinesly kýžený gól. Do kabin jsme odcházeli za stavu 2:0 s odhodláním v druhé půli co nejrychleji skórovat a dostat domácí pod tlak. Klíčový okamžik přišel hned na začátku druhého poločasu, kdy náš hráč běžel sám na branku, bohužel svou šanci neproměnil. Tento moment mohl změnit vývoj celého zápasu. Celkově šlo o velmi otevřené utkání, které klidně mohlo skončit výsledkem 6:5, aniž by se tomu někdo podivil. I přes prohru musím pochválit náš tým za nasazení a povedené ofenzivní akce, přestože kvalita soupeře byla znatelně na vyšší úrovni.

L. Hájek [-] - J. Suchan [-] (45. J. Řídel [-] ) , M. Smíšek [-] , J. Sulek [-] , Z. Kodad [-] (72. K. Havlík [-] ) - M. Brož [-] , T. Tauber [-] , T. Kučera [-] (64. M. Vaniš [-] ) , T. Křiváček [-] - F. Dědina [-] (45. J. Piskáček [-] ) , T. Křiváček [-] (67. J. Novák [-] ) -

Š. Vrhel [-] - T. Balica [-] , A. Hodina [-] , V. Podlaha [-] , V. Šabršula [-] , D. Kukačka [-] (45. Š. Váňa [-] ) , P. Brom [-] (45. M. Černý [-] ) , M. Gramblička [-] , P. Miesbauer [-] , D. Novák [-] (68. M. Houška [-] ) , A. Vlk [-]

ŽK: 83. K. Havlík .
Počet diváků: 58. Rozhodčí: Křížovský Jiří - KAZDA Lukáš, ŠNEDORFER Vítek.