Tomáš Balica

PoziceZáložník
Průměrná známka6.3

Kariéra

2023-2024 FK Tatran Prachatice
2021-2022 TJ Slavoj Husinec
2020-2021 TJ Blaník Strunkovice
2017-2018 SK Lhenice
2015-2016 TJ Blaník Strunkovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
14 (ø 14,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 17:00 Prachatice - Strakonice B 5:1 (3:1) 14 76 0 0 0 ne

Jihočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
240 (ø 40,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Kaplice B - Prachatice B 1:2 (1:0) 64 26 0 1 0 ne
29.08. 17:00 Prachatice B - Mokré 2:4 (2:4) 46 46 0 0 0 ano
04.09. 17:30 Frymburk - Prachatice B 2:1 (1:1) 60 60 0 0 0 ano
26.09. 13:00 Vitějovice - Prachatice B 1:4 (1:2) 27 63 1 0 0 ne
04.10. 11:00 Prachatice B - Č.Dub 0:0 (0:0) 18 72 0 0 0 ne
18.10. 11:00 Prachatice B - Č. Krumlov B 3:2 (3:1) 25 65 0 0 0 ne
01.11. 11:00 Prachatice B - Vacov 1:1 (0:1) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 1 14 (ø 14,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 3 170 (ø 56,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 4 61 (ø 15,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 7 459 (ø 65,57) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 15 906 (ø 60,40) 4 (ø 0,26) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 6 405 (ø 67,50) 1 (ø 0,16) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 833 (ø 41,65) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 23 1683 (ø 73,17) 12 (ø 0,52) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 18 1620 (ø 90,00) 9 (ø 0,50) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 8 578 (ø 72,25) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 8 485 (ø 60,62) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 24 1349 (ø 56,20) 4 (ø 0,16) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 9 810 (ø 90,00) 9 (ø 1,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 24 1946 (ø 81,08) 15 (ø 0,62) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 1 90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 22 1854 (ø 84,27) 7 (ø 0,31) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 2 (ø 0,20) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10)