Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

04.11.2023 14:00

1.kolo, Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Dvougólový V. Řezníček a T. Pecina si zápas nesmírně uživali


6

Nasavrky jsou na desátém místě se skóre 24:39 a třinácti body. Bítovany jsou na předposledním místě se skóre 23:46 a osmi body. Tímto utkáním končí pro oba týmy podzimní část sezóny.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Čtyřgólový poločas vzešel lépe pro Nasavrky

Toto utkání nabídlo souboj mezi domácími Nasavrkami a hostujícími Bítovany, které byly mírným outsiderem. Utkání nemohlo pro domácí začít lépe, poněvadž už v 1. minutě šli do vedení, když se trefil Vladimír Řezníček, který vystřelil slabší nohou a od břevna se míč otřel do brány. Hostujícímu brankáři očividně vadilo slunce, které mu svítilo do očí, tudíž na střelu moc neviděl. O čtyři minuty se z ničeho nic hosté dočkali vyrovnání, které zařídil Nevečeřal. Netrvalo moc dlouho a domácí tým se dostal opět do vedení 2:1. Trefil se podruhé v utkání Vladimír Řezníček, který po centru míč stečoval mezi tři tyče. Ťesně před poločase šli domácí do dvoubrankového náskoku, kdy se po pěkné kombinaci prosadil Tomáš Pecina, 3:1. Za tohoto stavu se šlo také do kabin.

Tomáš Pecina přidal další branku

Druhý poločas se odehrál ve stejném rytmu, kdy domácí byli lepším týmem a hostům takřka nic nedovolili. Byli to domácí, kteří chtěli navýšit svůj náskok a ukončit tak sezónu s velkým počtem nastřílených gólů. Celý druhý poločas se v utkání nic zásadního nestalo. Vyjímka byla v 81. minutě, kdy se podruhé v utkání trefil Tomáš Pecina, jenž se trefil po krásném centru hlavičkou, kterou umístil k tyči. Zasloužené vítězství domácích 4:1.Ohlasy k zápasu


FC Nasavrky
Jakub Řezníček - Brankář: Abych pravdu řekl, tak jsme v zápase byli celou dobu lepším týmem, i když nám při prvních dvou gólech dost pomohl soupeř svými chybami. Jsme za tři body nesmírně rádi.
Sestavy


FC Nasavrky
J. Řezníček [-] - V. Holec [-] (78. V. Černík [-] ) , T. Pecina [-] (81. J. Švadlenka [-] ) , J. Houba [-] (72. T. Dostálek [-] ) , D. Švadlenka [-] , T. Novák [-] , V. Řezníček [-] , R. Pešek [-] , M. Doležal [-] , P. Pecina [-] , R. Michek [-]


ŽK: 69. P. Pecina - 50. P. Nevečeřal , 65. V. Harvánek , 75. J. Hladík .
Počet diváků: 21. Rozhodčí: Bednář Robin - BUDÍNSKÝ Petr (N), KŘIČENSKÝ Vlastimil (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Ondřej Nepovím

Expert: Petr Jedlička
Tip experta: výhra hostů

Mladý tým z Nasavrk nebude stačit na nováčka z Bítovan.

Tip: výhra domácích

Automatický komentář z expert tipu     31. 10. 2023 08:01

Tip: výhra domácích