6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Jaroměřice díky drtivé výhře z prvního poločasu porazily Rapotice B hokejově 8:4

12

V dramatickém fotbalovém střetnutí mezi týmy Jaroměřice a Rapotice B, které se konalo nedávno, předvedli hráči z Jaroměřic výjimečný výkon a zaslouženě si odnesli vítězství 8:4. První poločas byl zřejmě nejvíce jednostranným poločasem, který si lze představit, s Jaroměřicemi v čele 7:0.

Domácí rozhodli již v první půli

Hned v 2. minutě zařídil Michal Doležal první branku utkání, což byla jasná ukázka jejich přesné střelby. Ve 3. minutě to byl opět Michal Doležal, kdo zvýšil skóre na 2:0. Tomáš Kalay přidal v 8. minutě třetí branku pro Jaroměřice, což rozpoutalo střeleckou exhibici. Do 11. minuty se Michal Doležal dostal na svůj hattrick, když vsítil svou třetí branku. V 18. minutě přidal další, čtvrtou branku, a skóre bylo 5:0 pro Jaroměřice. V 30. minutě zvýšil Lukáš Pekárek na 6:0, a zdálo se, že Rapotice B nemají odpověd. Ve 43. minutě pak dovršil kanonádu domácích Tomáš Kalay -7:0

Hosté dokázali alespoň zmírnit debakl

Ve druhém poločase se Rapotice B pokusily dotáhnout skóre. Adam Chatrný vstřelil první branku pro svůj tým v 51. minutě, a Jakub Tesař přidal další v 52. minutě, čímž snížili náskok Jaroměřic na 7:2. V 61. minutě David Vydra snížil skóre na 8:3, ale Michal Matoušek z Jaroměřic rychle odpověděl v 75. minutě, čímž obnovil jejich náskok na 8:3. V závěrečných minutách se Rapotice B pokusily o comeback, a Michal Šmarda přidal čtvrtou branku pro svůj tým v 88. minutě. Celkově byl zápas plný emocí a gólů, ale tým Jaroměřice si nakonec odnesl zasloužené vítězství 8:4. Gratulujeme jim k výkonu a těšíme se na další vzrušující zápasy v budoucnosti.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Hambálek Tomáš, hráč: Jaroměřice prožily poločas snů, a to díky výborně hrajicimu Doležalovi. V druhé polovině už polevily, jelikož nemohly a nechaly hostům vstřelit 4 góly.

M. Kašparides [-] - L. Pekárek [-] (71. V. Kočí [-] ) , M. Doležal [-] , Z. Nykrmajer [-] (46. J. Procházka [-] ) , D. Vydra [-] , P. Hadraba [-] , T. Kalay [-] , T. Hambálek [-] (54. M. Konfršt [-] ) , T. Přibyl [-] , V. Aujezdský [-] , J. Stejskal [-]