Redaktor: Radim Procházka

Článek

Vyjádření trenéra Lipníku Radima Fišera

15.11.2023 09:51 Radim Procházka 0

Trenér Lipníku Radim Fišer bilancuje podzimní část, která byla bezesporu úspěšná

Rozhovor

Hra týmu je skvělá, říká Rudolf Šťáva

Vysočina | Třebíč | Okresní přebor
Vysočina Třebíč 13.11.2023 22:07 Radim Procházka 0

Rudolf Šťáva z Lipníku se stal se sedmnácti góly společně s Šimonem Čermákem nejlepším střelcem podzimu 

Článek

Rozhovor s trenérem vedoucí Rokytnice Josefem Herbrychem

12.11.2023 20:06 Radim Procházka 0

Přinášíme vám další slibovaný rozhovor s trenérem Rokytnice Josefem Herbrychem

Článek

Připomeňme si podzimní část ve fotogalerii OP Třebíč

12.11.2023 17:15 Radim Procházka 0

Fotogalerie Okresního přeboru ke zhlédnutí 

Rozhovor

Určitě se budu snažit na jaře pomyslný titul střelecké koruny znovu obhájit, říká Šimon Čermák

Vysočina | Třebíč | Okresní přebor
Vysočina Třebíč 11.11.2023 09:48 Radim Procházka 0

V našem rozhovoru jsme vyspovídali zatím nejlepšího střelce soutěže Šimona Čermáka z Horního Újezdu, který se dělí se sedmnácti góly o první místo s Rudolfem Šťávou z Lipníku (jeho rozhovor také brzy otiskneme). Nyní si můžete přečíst zde celý rozhovor s tímto kvalitním útočníkem

Rozhovor

Podzimní část se nám povedla jen kvůli velké účasti na trénincích, říká Tomáš Bílek

Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A
Vysočina Třebíč 09.11.2023 21:12 Radim Procházka 0

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Tomáš Bílek z Šebkovic B. Ani jeho výkon nestačil na body proti FŠ Třebíč B. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor 

Rozhovor

Fotbal je velkou součástí mého života, říká Jan Kopeček

Vysočina | Třebíč | Okresní přebor
Vysočina Třebíč 09.11.2023 20:58 Radim Procházka 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Článek

Rozhovory i po konci podzimní části. Na koho se můžete těšit?

09.11.2023 07:22 Radim Procházka 0

I po konci podzimní části můźete navštívit naše stránky a přečíst si zajímavé rozhovory

Reportáž

Výčapy přišly v posledním podzimním zápase po prohře s Lipníkem o první flek


Ve významném zápase mezi Výčapy-Lipník a soupeřem se odehrál dramatický duel, který skončil vítězstvím hostů 2:0. Celý zápas byl poznamenán intenzivním tempem a bojem na každém centimetru hřiště. Výčapy-Lipník byly považovány za favority, ale nakonec musely skousnout hořkou porážku.


Reportáž

Myslibořice zakončily podzim jasnou výhrou nad Starčí


V zápase mezi Myslibořicemi a Stařečí skončilo vítězstvím Myslibořic 4:1. Myslibořice vedly již 2:0 na poločasovém výsledku a nakonec si udržely náskok, přidávajíce další dvě branky ve druhé polovině zápasu.


Reportáž

Chlístov šokoval domácí Hartvíkovice první podzimní výhrou


V posledním podzimním zápase mezi Hartvíkovicemi a Chlístovem došlo k překvapivému vítězství Chlístova 1:0 na hřišti soupeře v Hartvíkovicích.


Reportáž

Čáslavice v závěru zápasu s Litohoří urvaly alespoň bod zásluhou kanonýra Marcela Šimka


Ve vzrušujícím fotbalovém utkání mezi týmy Čáslavice a Litohoř, které se konalo v sobotu, se oba týmy střetly ve vyrovnaném zápase, který skončil remízou 3:3. Byl to zápas plný emocí, vášně a úžasných gólů, které poskytly divákům nezapomenutelný zážitek.


Reportáž

Horní Újezd veze výru z Valče


Ve vyrovnaném zápase mezi Valečí a Horním Újezdem se týmy utkaly v napínavém souboji. Horní Újezd si již v prvním poločase vypracoval náskok 3:1, ale Valeč se nevzdala a dokázala snížit skóre. I přes úsilí se jim však nepodařilo srovnat stav, a tak Horní Újezd odchází jako vítěz s konečným skóre 3:2.


Reportáž

Druhé Šebkovice B doma padly ve šlágru kola s FŠ Třebíč B


Ve vyrovnaném zápase mezi Šebkovicemi B a FŠ Třebíč B se Třebíči podařilo získat těsnou výhru 1:0. Jednigólový náskok, který si vypracovali v prvním poločase, jim nakonec stačil k získání tří bodů.


Reportáž

Radotice otočily zápas ve Studenci


V úžasném zápase mezi Studencem a Radoticemi došlo k neuvěřitelnému obratu. Studenec vedl po prvním poločase 1:0, ale Radotice se vzepjaly a dokázaly otočit výsledek ze 0:2 na fantastických 3:2, což přineslo divákům napínavý zážitek a ukázalo sílu týmu Radotic.


Reportáž

Opatov přejel doma Moravské Budějovice B


V zápase mezi 0patovem a Moravskými Budějovicemi B došlo k jednoznačnému vítězství 0patova s skóre 5:0. Petr Jirka vynikl třemi brankami, čímž dosáhl hattricku a přispěl k vítězství svého týmu.


Reportáž

Mohelno zakončilo podzim výhrou s Jaroměřicemi


V nesmírně napínavém zápase mezi Mohelnem a Jaroměřicemi se Mohelno nakonec radovalo z vítězství 2:1. Od začátku byla hra plná vášně a dramatických momentů. První poločas skončil nerozhodně 1:1, ale ve druhém poločase se Mohelno dokázalo prosadit a získat důležité tři body. Skvělý výkon obou týmů udělal z tohoto zápasu skvělou podívanou pro všechny fotbalové fanoušky.


Reportáž

Okříšky B doma jen remizovali s Rapoticemi B


Ve vyrovnaném zápase mezi Okříšky B a Rapoticemi B skončilo skóre 1:1. Oba týmy předvedly silný výkon, který nakonec vyústil v zaslouženou remízu.


Reportáž

Hrotovice zakončily podzim výhrou nad Třebelovicemi


V sobotním zápase mezi Hrotovicemi a Třebelovicemi bylo k vidění skvělé fotbalové drama, které skončilo výhrou domácího týmu 5:2. Již v prvních minutách utkání ukázaly oba týmy svou sílu a odhodlanost dostat se k vítězství. V zápase zazářil hattrickem domácí Tomáš Ondráček


Reportáž

Blatnice zdolala jasně doma Předín a opustila po jednom dnu poslední mi


Zápas mezi týmy Blatnice a Předín se stal výjimečným okamžikem pro fanoušky domácího týmu, když Blatnice zvítězila nad soupeřem v poměru 4:0.


Reportáž

Marian Vahila vystřílel Rokytnici podzimní vedoucí příčku


V zápase mezi Rokytnicí a Novými Syrovicemi to vřelo na hřišti. Rokytnice si zajistila vítězstvím 5:1 (2:0) nejen triumf v tomto duelu, ale také vedoucí příčku po podzimní části sezóny. Jejich skvělý výkon a pevná obrana vedly k tomuto důležitému úspěchu.


Reportáž

Vedoucí Koněšín dvěma slepenými góly otočil zápas v Dukovanech


Ve vyrovnaném zápase mezi týmy Dukovany B a Koněšín došlo k dramatickému závěru, který zanechal fanoušky na okraji sedadel. Vedoucí tým se nezalekl ani v náročném infarktovém závěru a dokázal otočit vývoj utkání ve svůj prospěch. Po prvním poločase, který skončil nerozhodně 1:1, přišly oba góly vedoucího týmu v klíčových momentech druhého poločasu, což jim zajistilo vzácné vítězství 3:2.


Rozhovor

Přes zimu se mám v plánu naučit dávat góly, říká Zdeněk Maule

Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A
Vysočina Třebíč 02.11.2023 18:27 Radim Procházka 0

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Zdeněk Maule z Šebkovic B, který přispěl dobrým výkonem k výhře svého týmu nad Rapoticemi B. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor 

Rozhovor

Přes zimu to bude určitě náročný jako vždy, říká Milan Dufek

Vysočina | Třebíč | Okresní přebor
Vysočina Třebíč 02.11.2023 10:14 Radim Procházka 0

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Milan Dufek z Rokytnice, pomohl hattrickem svému týmu k výhře nad Chlístovem. Nyní si s vítězným hráčem přečtěte celý rozhovor 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

01.11.2023 10:03 Radim Procházka 98

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

01.11.2023 09:59 Radim Procházka 123

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Radotice si vezou z Čáslavic cennou výhru


V zápase mezi Čáslavicemi a Radoticemi bylo napětí cítit již od prvních okamžiků na hřišti. Oba týmy se snažily ukázat svou nejlepší formu a získat důležité body pro své postavení v lize. Byl to duel, který nabídl divákům dramatické okamžiky a nečekané zvraty.


Reportáž

Nováček soutěže z Předína si vyšlápl na aspiranta postupuz Hrotovic


V utkání mezi Předínem a Hrotovicemi se Předín ujal vedení 1:0 již v prvním poločase a toto skóre se udrželo až do konce zápasu.


Reportáž

Nové Syrovice udolaly doma Myslibořice


V zápase mezi Novými Syrovicemi a Myslybořicemi, který skončil výsledkem 5:3 ve prospěch domácího týmu, bylo spoustu vzrušení a gólů.


Reportáž

Výčapy zvládly šlágr kola v Horním Újezdě


Ve velmi důležitém zápase zvítězily Výčapy v Horním Újezdě a udržely si první místo tabulky 


Reportáž

Rokytnice jasně přehrála Chlístov na jeho půdě


V zápase mezi Chlístovem a Rokytnicí nedokázal Chlístov držet krok s drtivým útokem Rokytnice. Již v první půli se Rokytnici podařilo vsítit jediný gól, který byl pouze začátkem jejich nadvlády na hřišti. Ve druhé půli přidali dalších šest branek, čímž potvrdili svou sílu a Chlístov nakonec podlehl 0:7.


Reportáž

Mohelno po pauze rozhodlo zápas v Litohoři


V zápase mezi Litohoří a Mohelnem se Mohelno potvrdilo jako favorit, zvítězivše 2:0. První poločas skončil bez branek, ale Mohelno ve druhé půli ukázalo svou sílu a dvěma góly si zajistilo vítězství proti nováčkovi soutěže, Litohoři.


Reportáž

Lipník doma přehrál Blatnici


V utkání mezi týmy Lipník a Blatnice mohli fanoušci zažít opravdovou divočinu. Obě mužstva se utkala ve vyrovnaném zápase, který nakonec skončil vítězstvím Lipníku 4:2.


Reportáž

Stařeč zvládla vyhrát na půdě Valče


Ve vzrušujícím zápase mezi týmy Valeč a Stařeč se Stařeč podařilo zvítězit v poměru 2:1. Po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém oba týmy skórovaly, se Stařeč dokázal prosadit brankou, která jim zajistila vítězství. S napětím sledovaný zápas přinesl divákům vzrušení a dramatické okamžiky na hřišti.


Reportáž

FŠ Třebíč B doma deklasovala Dukovany B dvouciferným skórem


Ve vysoce napínavém zápase mezi FŠ Třebíč B a Dukovany B se FŠ Třebíč B ukázala jako nesporný vítěz, poraziv Dukovany B s konečným skóre 11:2. Tým FŠ Třebíč B předvedl vynikající herní dovednosti a útočnou sílu, což vedlo k jejich dominanci na hřišti. Dukovany B bojovaly statečně, ale nakonec nestačily na skvělý výkon soupeře.


Reportáž

Jaroměřice zdolaly doma Opatov


V sobotním zápase mezi týmy Jaroměřice a Opatov to vřelo od začátku do konce. Diváci byli svědky napínavých momentů a vzrušujících okamžiků na fotbalovém hřišti.


Reportáž

Okříšky B vyhrály v Moravských Budějovicích B


V zápase mezi Moravskými Budějovicemi B a Okříškami B se Okříšky B radovaly z vítězství 2:1. Moravské Budějovice se snažily, ale Okříšky si udržely náskok a odcházely s třemi body.


Reportáž

Třebelovice doma otočily zápas s Hartvíkovicemi


V napínavém zápase mezi Třebelovicemi a Hartvíkovicemi to byly Třebelovice, kdo nakonec slavili vítězství 3:2, přestože v prvním poločase prohrávali 1:2. Srdceryvný výkon hráčů a dramatický závěr udělaly z tohoto utkání skvělou podívanou pro fanoušky obou týmů.


Celkový počet: 4684