ŠABACKÁ Lucie
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Myslibořice - H. Újezd 5:6 (5:4) 24.09. 15:00 -
Přibyslavice B - Želetava B 1:2 (1:1) 23.09. 15:30 -
Blatnice - Hartvíkovice 0:4 (0:0) 16.09. 10:15 -
Jaroměřice - Rapotice B 8:4 (7:0) 10.09. 16:00 -
H. Újezd - Třebelovice 1:0 (1:0) 03.09. 16:00 -
Smrk - Březník 6:1 (0:1) 27.08. 16:30 -
Valeč - Předín 3:1 (2:0) 19.08. 16:30 -
N. Syrovice - Hartvíkovice 3:1 (2:1) 13.08. 16:30 -
Blatnice - H. Újezd 2:8 (1:7) 11.06. 16:30 -
Březník - Smrk 1:2 (0:2) 04.06. 16:30 -
Náměšť B - Jaroměřice 5:1 (2:0) 21.05. 16:30 -
Valeč - Okříšky B 7:0 (3:0) 20.05. 16:30 -
Koněšín - Čáslavice 2:5 (1:1) 01.05. 17:00 -
Myslibořice - H. Újezd 2:4 (1:1) 30.04. 16:00 -
Mohelno - Čáslavice 2:1 (1:1) 29.04. 16:00 -
Náměšť B - Lipník 1:1 (0:0) 16.04. 16:00 -
Jaroměřice - Hrotovice 0:6 (0:3) 30.10. 14:30 -
Okříšky B - Koněšín 1:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Smrk - Ocmanice 3:2 (1:0) 09.10. 15:00 -
N. Syrovice - Jaroměřice 5:0 (4:0) 02.10. 15:00 -
Mohelno - Koněšín 4:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
H. Újezd - Myslibořice 6:1 (5:0) 18.09. 15:30 -
Lipník - Náměšť B 5:2 (3:1) 04.09. 16:00 -
Dukovany B - Březník 3:1 (2:1) 27.08. 16:30 -
Předín - Koněšín 7:1 (5:0) 20.08. 16:30 -
Opatov - Okříšky B 1:4 (0:3) 14.08. 16:30 -
Šebkovice B - Mor. Bud. B 3:0 (2:0) 11.06. 16:30 -
Vladislav - N. Syrovice 6:1 (2:0) 05.06. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Radkovice 6:0 (3:0) 29.05. 16:30 -
Výčapy - Rokytnice 3:1 (1:1) 28.05. 16:30 -
Hartvíkovice - Třebelovice 6:0 (5:0) 21.05. 16:30 -
Litohoř - Jakubov 6:3 (1:1) 08.05. 10:15 -
Rokytnice - Třebelovice 7:0 (6:0) 07.05. 16:30 -
Šebkovice B - Okříšky B 0:1 (0:1) 24.04. 16:00 -
Štěměchy - Jakubov 1:3 (0:1) 16.04. 16:00 -
Okříšky B - Opatov 4:2 (3:1) 15.04. 16:00 -
H. Újezd - Třebelovice 2:3 (1:2) 10.04. 15:30 -
Šebkovice B - Kouty B 2:1 (0:1) 26.03. 15:00 -
Lipník - Mor. Bud. 4:4 (2:3) 06.11. 14:00 -
Stařeč B - Jakubov 3:5 (0:4) 24.10. 14:30 -
N. Syrovice - Vladislav 1:1 (0:1) 17.10. 14:30 -
Litohoř - Třebelovice B 7:3 (4:0) 17.10. 10:15 -
Třebenice - Radotice 3:4 (1:1) 09.10. 15:00 -
Rapotice B - Opatov 2:4 (0:0) 26.09. 15:30 -
Jemnicko B - Čáslavice 1:3 (1:1) 25.09. 15:30 -
Hrotovice - Kouty B 8:0 (6:0) 12.09. 16:00 -
Okříšky B - Šebkovice B 5:2 (3:1) 04.09. 16:00 -
Jakubov - Štěměchy 2:0 (1:0) 29.08. 15:00 -
Rouchovany - Kouty B 5:1 (1:0) 28.08. 16:30 -
Vladislav - Myslibořice 3:4 (2:2) 15.08. 16:30