Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A
2023-2024
-
Rapotice B - Opatov 91-0-9 % 1:4 (1:1) 11.08. 17:30 -
Studenec - Dukovany B 54-0-46 % 3:2 (1:1) 13.08. 16:30 -
Koněšín - Šebkovice B 85-0-15 % 4:1 (4:1) 13.08. 16:30 -
Radotice - Litohoř 38-31-31 % 2:1 (1:0) 13.08. 16:30 -
Jaroměřice - Čáslavice 23-8-69 % 0:2 (0:1) 13.08. 16:30 -
Mor. Bud. B - Mohelno 46-0-54 % 2:7 (0:2) 13.08. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Okříšky B 77-8-15 % 2:3 (2:1) 13.08. 16:30
-
Šebkovice B - Studenec 25-0-75 % 1:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Čáslavice - Mor. Bud. B 92-0-8 % 6:2 (2:0) 28.09. 15:30 -
Litohoř - Jaroměřice 92-0-8 % 0:1 (0:0) 20.08. 10:15 -
Mohelno - Rapotice B 100-0-0 % 3:0 (3:0) 20.08. 16:30 -
Okříšky B - Koněšín 36-0-64 % 1:6 (1:2) 19.08. 16:30 -
Dukovany B - Radotice 92-0-8 % 2:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Opatov - FŠ Třebíč B 66-17-17 % 2:4 (1:1) 20.08. 16:30
-
Dukovany B - Šebkovice B 100-0-0 % 2:1 (1:0) 26.08. 10:15 -
Studenec - Okříšky B 82-9-9 % 2:2 (1:0) 26.08. 15:30 -
Koněšín - Opatov 100-0-0 % 3:1 (0:0) 26.08. 16:30 -
Rapotice B - Čáslavice 18-0-82 % 3:0 (1:0) 26.08. 16:30 -
Radotice - Jaroměřice 36-9-55 % 2:1 (0:0) 27.08. 10:15 -
Mor. Bud. B - Litohoř 82-9-9 % 0:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Mohelno 18-0-82 % 1:2 (0:2) 27.08. 10:15
-
Čáslavice - FŠ Třebíč B 50-0-50 % 2:7 (1:3) 03.09. 16:00 -
Šebkovice B - Radotice 79-21-0 % 9:0 (4:0) 02.09. 16:00 -
Litohoř - Rapotice B 46-7-47 % 4:1 (1:0) 03.09. 10:15 -
Jaroměřice - Mor. Bud. B 54-13-33 % 2:2 (2:0) 03.09. 16:00 -
Mohelno - Koněšín 60-0-40 % 3:1 (1:0) 03.09. 16:00 -
Okříšky B - Dukovany B 57-7-36 % 3:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Opatov - Studenec 75-0-25 % 5:1 (2:1) 01.09. 17:00
-
Dukovany B - Opatov 73-9-18 % 3:2 (1:0) 09.09. 10:00 -
Šebkovice B - Okříšky B 54-8-38 % 4:1 (3:1) 09.09. 16:00 -
Radotice - Mor. Bud. B 77-0-23 % 4:1 (3:0) 10.09. 16:00 -
Koněšín - Čáslavice 75-17-8 % 4:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Studenec - Mohelno 0-0-100 % 1:1 (1:1) 10.09. 16:00 -
Jaroměřice - Rapotice B 59-8-33 % 8:4 (7:0) 10.09. 16:00 -
FŠ Třebíč B - Litohoř 100-0-0 % 6:2 (1:1) 10.09. 16:00
-
Mor. Bud. B - Rapotice B 64-7-29 % 1:2 (0:0) 16.09. 15:30 -
Mohelno - Dukovany B 100-0-0 % 3:0 (1:0) 16.09. 15:30 -
Okříšky B - Radotice 86-7-7 % 3:0 (2:0) 16.09. 15:30 -
Čáslavice - Studenec 65-14-21 % 4:1 (1:1) 16.09. 15:30 -
Jaroměřice - FŠ Třebíč B 21-7-72 % 3:3 (2:1) 16.09. 15:30 -
Litohoř - Koněšín 21-0-79 % 2:5 (2:0) 17.09. 10:15 -
Opatov - Šebkovice B 57-14-29 % 2:3 (1:3) 17.09. 15:30
-
Šebkovice B - Mohelno 25-0-75 % 2:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Radotice - Rapotice B 70-12-18 % 4:4 (2:2) 24.09. 15:30 -
Dukovany B - Čáslavice 41-6-53 % 1:5 (0:2) 24.09. 15:30 -
Okříšky B - Opatov 88-6-6 % 6:3 (3:2) 24.09. 15:30 -
Studenec - Litohoř 70-24-6 % 1:7 (0:3) 24.09. 15:30 -
Koněšín - Jaroměřice 88-0-12 % 5:1 (2:0) 24.09. 15:30 -
FŠ Třebíč B - Mor. Bud. B 88-0-12 % 2:2 (2:0) 24.09. 15:30
-
Rapotice B - FŠ Třebíč B 21-21-58 % 1:2 (0:0) 30.09. 15:00 -
Čáslavice - Šebkovice B 57-7-36 % 2:2 (0:1) 30.09. 15:00 -
Litohoř - Dukovany B 36-14-50 % 1:1 (1:0) 01.10. 10:15 -
Mohelno - Okříšky B 100-0-0 % 1:1 (1:1) 01.10. 15:00 -
Jaroměřice - Studenec 86-0-14 % 6:2 (3:0) 01.10. 15:00 -
Mor. Bud. B - Koněšín 29-0-71 % 2:4 (0:1) 01.10. 15:00 -
Radotice - Opatov 36-7-57 % 1:0 (0:0) 01.10. 15:00
-
Šebkovice B - Litohoř 94-6-0 % 4:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Dukovany B - Jaroměřice 53-6-41 % 1:2 (0:2) 07.10. 15:00 -
Radotice - FŠ Třebíč B 18-6-76 % 6:3 (4:1) 08.10. 15:00 -
Koněšín - Rapotice B 89-0-11 % 3:2 (2:0) 08.10. 15:00 -
Studenec - Mor. Bud. B 56-22-22 % 3:0 (3:0) 08.10. 15:00 -
Okříšky B - Čáslavice 65-6-29 % 2:1 (1:0) 08.10. 15:00 -
Opatov - Mohelno 39-0-61 % 2:2 (0:1) 08.10. 15:00
-
Mohelno - Radotice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
Rapotice B - Studenec 64-18-18 % 5:3 (3:0) 15.10. 15:00 -
Čáslavice - Opatov 91-0-9 % 6:2 (3:0) 14.10. 15:00 -
Mor. Bud. B - Dukovany B 33-8-59 % 4:1 (1:0) 14.10. 15:00 -
Jaroměřice - Šebkovice B 17-8-75 % 0:2 (0:0) 14.10. 15:00 -
Litohoř - Okříšky B 9-0-91 % 4:4 (4:3) 15.10. 10:15 -
FŠ Třebíč B - Koněšín 58-0-42 % 5:1 (1:1) 15.10. 15:00
-
Mohelno - Čáslavice 93-0-7 % 4:1 (1:1) 21.10. 14:30 -
Studenec - FŠ Třebíč B 21-0-79 % 2:5 (1:1) 21.10. 14:30 -
Okříšky B - Jaroměřice 93-0-7 % 2:2 (1:0) 21.10. 14:30 -
Dukovany B - Rapotice B 64-7-29 % 2:2 (1:1) 21.10. 14:30 -
Šebkovice B - Mor. Bud. B 93-0-7 % 4:0 (4:0) 21.10. 14:30 -
Radotice - Koněšín 7-14-79 % 1:2 (1:2) 22.10. 14:30 -
Opatov - Litohoř 64-29-7 % 5:1 (2:0) 22.10. 14:30
-
Rapotice B - Šebkovice B 13-0-87 % 1:2 (0:1) 28.10. 14:30 -
Litohoř - Mohelno 7-0-93 % 0:2 (0:0) 29.10. 10:15 -
Koněšín - Studenec 86-7-7 % 3:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Čáslavice - Radotice 80-13-7 % 0:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Jaroměřice - Opatov 67-13-20 % 3:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Mor. Bud. B - Okříšky B 27-7-66 % 1:2 (1:2) 29.10. 14:30 -
FŠ Třebíč B - Dukovany B 100-0-0 % 11:2 (7:1) 29.10. 14:30
-
Šebkovice B - FŠ Třebíč B 50-0-50 % 0:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Čáslavice - Litohoř 100-0-0 % 3:3 (2:2) 04.11. 14:00 -
Dukovany B - Koněšín 7-0-93 % 2:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Okříšky B - Rapotice B 100-0-0 % 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Studenec - Radotice 43-21-36 % 2:3 (1:0) 05.11. 14:00 -
Mohelno - Jaroměřice 86-7-7 % 2:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Opatov - Mor. Bud. B 79-0-21 % 5:0 (2:0) 05.11. 14:00
-
Rapotice B - Mohelno 13-0-87 % 24.03. 15:00 -
Studenec - Šebkovice B 13-0-87 % 24.03. 15:00 -
Koněšín - Okříšky B 87-0-13 % 24.03. 15:00 -
Radotice - Dukovany B 87-13-0 % 24.03. 15:00 -
Jaroměřice - Litohoř 74-13-13 % 24.03. 15:00 -
FŠ Třebíč B - Opatov 75-0-25 % 24.03. 15:00 -
Mor. Bud. B - Čáslavice 25-13-62 % 23.03. 15:00
-
Čáslavice - Rapotice B -:- (-:-) 30.03. 15:30 -
Šebkovice B - Dukovany B -:- (-:-) 31.03. 15:30 -
Litohoř - Mor. Bud. B -:- (-:-) 31.03. 10:15 -
Mohelno - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 31.03. 15:30 -
Okříšky B - Studenec -:- (-:-) 31.03. 15:30 -
Jaroměřice - Radotice -:- (-:-) 31.03. 15:30 -
Opatov - Koněšín -:- (-:-) 31.03. 15:30
-
FŠ Třebíč B - Čáslavice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Mor. Bud. B - Jaroměřice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Dukovany B - Okříšky B -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Radotice - Šebkovice B -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Studenec - Opatov -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Koněšín - Mohelno -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Rapotice B - Litohoř -:- (-:-) 07.04. 15:30
-
Čáslavice - Koněšín -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Litohoř - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 14.04. 10:15 -
Mohelno - Studenec -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Rapotice B - Jaroměřice -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Okříšky B - Šebkovice B -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Mor. Bud. B - Radotice -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Opatov - Dukovany B -:- (-:-) 14.04. 16:00
-
Šebkovice B - Opatov -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Rapotice B - Mor. Bud. B -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Studenec - Čáslavice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Koněšín - Litohoř -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Radotice - Okříšky B -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Dukovany B - Mohelno -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
FŠ Třebíč B - Jaroměřice -:- (-:-) 20.04. 16:00
-
Čáslavice - Dukovany B -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Rapotice B - Radotice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Litohoř - Studenec -:- (-:-) 28.04. 10:15 -
Mohelno - Šebkovice B -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Mor. Bud. B - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Jaroměřice - Koněšín -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Opatov - Okříšky B -:- (-:-) 28.04. 16:30
-
Šebkovice B - Čáslavice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Dukovany B - Litohoř -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Koněšín - Mor. Bud. B -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Studenec - Jaroměřice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Okříšky B - Mohelno -:- (-:-) 04.05. 15:00 -
Opatov - Radotice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Rapotice B -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
FŠ Třebíč B - Radotice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Mohelno - Opatov -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Rapotice B - Koněšín -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Čáslavice - Okříšky B -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Jaroměřice - Dukovany B -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Mor. Bud. B - Studenec -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Litohoř - Šebkovice B -:- (-:-) 12.05. 10:15
-
Šebkovice B - Jaroměřice -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Radotice - Mohelno -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Dukovany B - Mor. Bud. B -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Okříšky B - Litohoř -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Studenec - Rapotice B -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Koněšín - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Opatov - Čáslavice -:- (-:-) 19.05. 16:30
-
Rapotice B - Dukovany B -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
Čáslavice - Mohelno -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
Litohoř - Opatov -:- (-:-) 26.05. 10:15 -
Koněšín - Radotice -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Jaroměřice - Okříšky B -:- (-:-) 26.05. 16:30 -
Mor. Bud. B - Šebkovice B -:- (-:-) 25.05. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Studenec -:- (-:-) 26.05. 16:30
-
Opatov - Jaroměřice -:- (-:-) 02.06. 16:30 -
Dukovany B - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
Šebkovice B - Rapotice B -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
Studenec - Koněšín -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
Okříšky B - Mor. Bud. B -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
Mohelno - Litohoř -:- (-:-) 01.06. 16:30 -
Radotice - Čáslavice -:- (-:-) 02.06. 16:30
-
Rapotice B - Okříšky B -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Litohoř - Čáslavice -:- (-:-) 09.06. 10:15 -
Koněšín - Dukovany B -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Radotice - Studenec -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Jaroměřice - Mohelno -:- (-:-) 09.06. 16:30 -
Mor. Bud. B - Opatov -:- (-:-) 08.06. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Šebkovice B -:- (-:-) 08.06. 16:30
-
Čáslavice - Jaroměřice -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Šebkovice B - Koněšín -:- (-:-) 15.06. 16:30 -
Opatov - Rapotice B -:- (-:-) 15.06. 16:30 -
Litohoř - Radotice -:- (-:-) 16.06. 10:15 -
Mohelno - Mor. Bud. B -:- (-:-) 15.06. 16:30 -
Okříšky B - FŠ Třebíč B -:- (-:-) 15.06. 16:30 -
Dukovany B - Studenec -:- (-:-) 08.05. 16:30
Rozhovory
- Podzimní část se nám povedla jen kvůli velké účasti na trénincích, říká Tomáš Bílek
- Přes zimu se mám v plánu naučit dávat góly, říká Zdeněk Maule
- Někteří lidé ani neví jak se opravdu jmenuji, říká Michal Bartejs
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Koněšín | 13 | 44:22 | 33 |
2 | TJ Mohelno | 13 | 33:12 | 30 |
3 | TJ Sokol Šebkovice, z.s. B | 13 | 35:14 | 28 |
4 | SK Fotbalová škola Třebíč B | 13 | 52:28 | 26 |
5 | SK Huhtamaki Okříšky B | 13 | 31:27 | 23 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Marcel Šimek | 16 |
2 | Petr Jirka | 13 |
3 | Ivo Večeřa | 11 |
4 | Libor Matějek | 11 |
5 | Radim Wascher | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Michal Zikmund | 52 | 64,2% | 0 |
2 | Tomáš Novotný | 50 | 54,9% | 0 |
3 | Petr Kříž | 50 | 59,5% | 0 |
4 | Patrik Ležák | 48 | 57,1% | 0 |
5 | Štěpán Dvořák | 47 | 56,0% | 0 |
Nejnovější události
P. Buďa 12:58 18.3.2024 Tip: výhra hostů Mohelno P. Buďa 12:58 18.3.2024 Tip: výhra hostů Šebkovice P. Buďa 12:58 18.3.2024 Tip: výhra domácích Koněšín P. Buďa 12:58 18.3.2024 Tip: výhra domácích Radotice P. Buďa 12:58 18.3.2024 Tip: výhra domácích Jaroměřice