7.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Rezerva Týna si překvapivě odváží všechny body z Bavorovic, čtyřmi góly se o to postaral Tomka

41. R. Hanousek , 43. S. Vokurka - 7. M. Tomka , 21. D. Maruška , 34. M. Tomka , 54. M. Tomka , 58. M. Tomka , 66. J. Herza
15

Fotbalisté Týna nad Vltavou v 7. kole III. Třídy zvítězili nad Bavorovicemi překvapivě 6:2. Přitom to byli právě domácí, kteří zatím vedli soutěž bez jediné prohry. První poločas byl ještě vcelku vyrovnaný. Vstup do druhé půle ovšem domácím nevyšel a během dvaceti minut se utkání definitivně rozhodlo. Pod cenné vítězství se čtyřmi góly podepsal zkušený matador Milan Tomka.

TJ Bavorovice
Václav Sýkora (hráč): Domácí zápas nám vůbec nesedl. Týn přijel na nás velice dobře připraven a zaslouženě si odvezl tři body. Dostali jsme zbytečné branky po centrech a po kombinacích do prázdné branky. Nejsme kapela, abychom furt vyhrávali. Nic se neděje a jedeme dál!

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Oldřich Lukeš (hráč): Do Bavorovic jsme přijeli s pokorou a respektem k vzhledem postavení týmů v tabulce. Na hřišti jsme ale respekt už neměli a bylo to znát. Za půl hodiny jsme vedli 0:3. Malinká chyba v koncentraci na konci poločasu nás vrátila na zem a soupeř snížil na 2:3. Vzhledem k vývoji zápasu jsme si řekli, že tady body ztratit nemůžeme. Za dvacet minut druhé půle jsme přidali další tři krásné góly a zápas se už jen dohrával. Po dlouhé době to byl výborný výkon. Krásně jsme kombinovali, přesně zakončovali, nechyběla komunikace a zodpovědný výkon od všech. Musím pochválit celý tým!! Nebýt dvou ztrát z posledních dvou domácích utkání mohli jsme být o něco výš....

V. Sýkora [-] - T. Ondruš [-] , F. Klíma [-] , S. Drtina [-] - M. Kadlec [-] , F. Šafránek [-] , P. Babka [-] - M. Růžička [-] , V. Pavlynov [-] , S. Vokurka [-] - R. Hanousek [-]

P. Vařil [-] - M. Adámek [-] , M. Tomka [-] , S. Melnykovskyi [-] , J. Mezera [-] , M. Pešta [-] , D. Maruška [-] , T. Hamáček [-] , V. Nesvačil [-] , O. Lukeš [-] , J. Herza [-]

ŽK: 71. F. Klíma - 41. J. Herza .
Hráči zápasu: J. Herza , M. Tomka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ZASADIL Lukáš - MATOUŠEK Adam, ČERMÁK Matyáš.