10.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Bystrc zápas v Bosonohách zvládla a je v první pětce - FOTO

59. O. Osladil - 45. L. Hansl , 67. L. Hansl , 71. L. Hansl
6

Domácí Bosonohy na posledním místě tabulky, vypadá, že i tento ročník bude pro domácí boj o udržení.

První poločas byl z obou stran opatrnější, Dosta Bystrc měla tři dobré příležitosti, převážně po standardních situací i ze hry a to střely hlavou. Domácí hráli organizovaně, důrazně v osobních soubojích, až za hranicí důrazu. Branku vstřelili hosté ve 45. minutě. Střelcem byl L.Hansl, když prostřelil odražený míč a dobře trefil na první tyč.

Domácí vyrovnali z v 59. minutě z  rohového kopu, kdy propadl míč na malém vápně a při odkopu trefili domácího Osladila a míč se odrazil do branky, nešťastná branka. Z jednoho dobře sehraného protiútoku a kolmé přihrávce do pokotuvého území dal výbornou přihrávku Callum před branku, kde do prázdné branky střílel opět L. Hansl 1:2. Pojistku zařídil opět L. Hansl střelou z pravé strany na vzdálenější tyč.

FK SK Bosonohy
Jan Šíma (trenér): Bojovný vyrovnaný zapas. Dostali jsme o dvě branky víc a proto jsme prohráli. Jinak asi k tomu moc není co říct, je to furt stejné.

FC Dosta Bystrc-Kníničky
Roman Kotol (trenér): Pro nás povinné tři body ale velice důležité, nebylo to vůbec lehké utkání.

M. Oros [-] - J. Černý [-] (72. A. Sedlák [-] ) , S. Lerch [-] , K. Konečný [-] (72. P. Moučka [-] ) , P. Čoupek [-] (72. M. Tofl [-] ) , Š. Pelán [-] (72. P. Táborský [-] ) , O. Osladil [-] , P. Dohnal [-] (58. P. Dedič [-] ) , M. Hladký [-] , J. Šíma [-] , M. Pakosta [-]

M. Nahodil [-] - M. Kratochvíl [-] (60. J. Pavlík [-] ) , O. Hilscher [-] , J. Urban [-] (82. O. Štolba [-] ) , J. Bílý [-] (72. B. Ryšavý [-] ) , M. Hába [-] , O. Pelc [-] , V. Kocman [-] , L. Hansl [-] , J. Solanský [-] , Š. Pisko [-] (60. C. Williams [-] )

ŽK: 18. J. Šíma , 64. P. Čoupek - 6. J. Urban . ČK: 80. A. Sedlák .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: JURČA Lukáš - BÁBÍČEK Radek, JELÍNEK Lukáš.