Pavel Dedič
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Tatran Rousínov |
| 2024-2025 | TJ Sokol Čechovice |
| 2021-2022 | FK SK Bosonohy |
| 2018-2019 | FK Dačice |
| 2015-2016 | SK Artis Brno |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 803 (ø 61,76) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.08. 17:30 | Rousínov - Tišnov | 1:0 (1:0) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.08. 17:30 | Rosice - Rousínov | 0:1 (0:0) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 16:30 | Rousínov - Bosonohy | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 10:30 | Kohoutovice - Rousínov | 1:3 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Mor. Knínice - Rousínov | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Rousínov - M. Krumlov | 0:3 (0:3) | 54 | 36 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 13:30 | Ivančice - Rousínov | 0:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Rousínov - Cézava | 0:3 (0:1) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 15:00 | Boskovice - Rousínov | 3:2 (1:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 15:00 | Rousínov - Lednice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Rohatec - Rousínov | 3:2 (2:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 24.10. 14:30 | Rousínov - Ráječko | 2:0 (1:0) | 24 | 66 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 31.10. 14:00 | Kunštát - Rousínov | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 469 (ø 67,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. B | 24 | 2116 (ø 88,16) | 8 (ø 0,33) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 14 | 736 (ø 52,57) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor | 2 | 181 (ø 90,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Krajský přebor | 15 | 1248 (ø 83,20) | 3 (ø 0,20) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 22 | 1309 (ø 59,50) | 6 (ø 0,27) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 6 | 349 (ø 58,16) | 8 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 29 | 1849 (ø 63,75) | 4 (ø 0,13) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 6 | 436 (ø 72,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 27 | 2029 (ø 75,14) | 7 (ø 0,25) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 7 | 465 (ø 66,42) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 8 (ø 1,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 11 | 937 (ø 85,18) | 7 (ø 0,63) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2175 (ø 87,00) | 16 (ø 0,64) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 12 | 209 (ø 17,41) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 23 | 1481 (ø 64,39) | 16 (ø 0,69) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor | 7 | 518 (ø 74,00) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 13 | 1071 (ø 82,38) | 8 (ø 0,61) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 4 | 264 (ø 66,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




