Marcel Hladký
2026-2027
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | FK SK Bosonohy |
| 2024-2025 | FC Medlánky |
| 2024-2025 | TJ Start Brno |
| 2023-2024 | TJ Start Brno |
| 2022-2023 | FK SK Bosonohy |
| 2021-2022 | SK Měnín |
| 2021-2022 | FK Blansko |
| 2020-2021 | FC TRINITY Zlín |
| 2019-2020 | 1. FC Slovácko |
| 2018-2019 | FC Dosta Bystrc-Kníničky |
| 2017-2018 | FK Blansko |
| 2016-2017 | MFK Vyškov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 983 (ø 81,91) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Mor. Knínice - Bosonohy | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 10:30 | Bosonohy - Kohoutovice | 2:1 (0:1) | 70 | 70 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 22.08. 16:30 | Rousínov - Bosonohy | 3:0 (0:0) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 17:30 | Bosonohy - M. Krumlov | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:30 | Ivančice - Bosonohy | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:30 | Bosonohy - Cézava | 3:2 (1:2) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 15:30 | Boskovice - Bosonohy | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 10:30 | Bosonohy - Lednice | 3:1 (2:0) | 83 | 83 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 15:00 | Rohatec - Bosonohy | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Bosonohy - Ráječko | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Kunštát - Bosonohy | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Bosonohy - Tišnov | 2:1 (1:1) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 7 | 564 (ø 80,57) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 27 | 2269 (ø 84,03) | 3 (ø 0,11) | 8 (ø 0,29) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor | 3 | 201 (ø 67,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| MSFL | 13 | 409 (ø 31,46) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 15 | 1339 (ø 89,26) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| MSFL | 13 | 827 (ø 63,61) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 25 | 2115 (ø 84,60) | 5 (ø 0,20) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 7 | 432 (ø 61,71) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor | 12 | 1069 (ø 89,08) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 2 | 28 (ø 14,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 15 | 788 (ø 52,53) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 25 | 2182 (ø 87,28) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 8 | 122 (ø 15,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 5 | 125 (ø 25,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




