Redaktor: Petr Florián

Článek

Zimní příprava - výsledkový servis 3. - 4. týden

25.02.2024 21:36 Petr Florián 0

Další porce přátelských utkání přinesl třetí a čtvrtý týden. Pojďme se na všechny utkání podívat.

Rozhovor

Hráč podzimu Tomáš BĚLEHRÁDEK: Náš pokladník už mě ujišťoval, že to bez povšimnutí nezůstane

Jihomoravský | Krajský přebor
Jihomoravský 15.02.2024 15:41 Petr Florián 0

V Hisense sestavě podzimu jste hlasovali pro ty nejlepší hráče a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen hráč FK Kunštát, TOMÁŠ BĚLEHRÁDEK. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde...

Článek

Zimní příprava - výsledkový servis 2. týden

11.02.2024 16:38 Petr Florián 0

Druhý týden a další porce přípravných zápasů. Pojďme se podívat jak si týmy krajského přeboru vedly.

Článek

Zimní příprava - výsledkový servis

04.02.2024 18:26 Petr Florián 0

Většina týmů krajského přeboru odehrála svá první přátelská utkání po úvodním drillu zimní přípravy. Pojďme se podívat jak si týmy vedly.

Článek

TOP 11 krajského přeboru dle trenérů a realizačních týmů

23.11.2023 20:49 Petr Florián 0

Sestava podzimu je již známa a můžete v ní stále hlasovat. V článku najdete jednotlivé trenéry a členy realizačních týmů a jejich pohled na ideální jedenáctku podzimu 2023.

Reportáž

Lednice překvapila a odvezla si všechny body


Ze 4. listopadu odložené utkání krajského přeboru se po dohodě soupeřů dohrávalo ve středu na umělém trávníku v Pohořelicích. Dohrávkou si Morenda mohla o jednu příčku polepšit, přeskočit Rajhradice a hlavně udržet užší bodový kontakt se silným středem tabulky.


Reportáž

Přestřelka vítěze nakonec neměla


Dohrávka 14. kola, která byla ze zdravotních potíží delegáta utkání odložena se odehrála ve čtvrtek 16.11., jednalo se zároven o pohárové utkání.


Rozhovor

HISENSE Hráč kola ZDENĚK MATOUŠEK: Co se týče mých svěřenců, budu se revanšovat hned od začátku zimní přípravy a věřím, že všichni svěřenci ocení, jak moc to bude intenzivní

Jihomoravský | Krajský přebor
Jihomoravský 18.11.2023 18:21 Petr Florián 0

V Hisense sestavě kola jste hlasovali pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen hráč/trenér TJ Sokol Pohořelice, Zdeněk Matoušek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde...

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

16.11.2023 20:36 Petr Florián 0

Sestava podzimu je tu! V závislosti na nominace realizačních týmů všech klubů nám vykrystalizovala sestava v konečném rozestavení 4-3-3. Pojďme se podívat jak SESTAVA PODZIMU vypadá.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 15.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

13.11.2023 21:16 Petr Florián 0

Poslední podzimní kolo je za námi a vy tak můžete hlasovat v Hisense sestavě kola o nejlepšího hráče uplynulého víkendu. Výběr vypadá následovně...

Reportáž

Bosonohy rozhodly už v prvním poločase, Ratíškovice odjely s prázdnou


Byl to souboj dvou naprosto rozdílných poločasů. V prvním nasázeli domácí hráči tři branky a nemuselo být jen u toho. Druhý se naopak jen bránili ale štěstí bylo tentokrát na jejich straně, když Baník proměnil pouze jednu z mnoha šancí.


Reportáž

Morenda neudržela vedení a stala se tak remízovým králem podzimu - FOTO


Sedmá remíza ve čtrnáctém podzimním utkání, bod přivezený ze hřiště soupeře. Přesto se trenér Aleš Schuster v hodnocení zápasu áčka v Rajhradicích přiklonil spíše ke ztrátě dvou bodů než v zisku jednoho…


Reportáž

Nejtěsnější výhru zařídil Kunštátu v 90. minutě Adámek, Rousínov tak po šesti výhrách v řadě prohrál


Poslední podzimní utkání chtěli domácí borci navázat na parádní sérii šesti výher, neměli proti sobě však lehkého soupeře. Do Rousínova přijel Kunštát pod taktovkou. trenéra Horáka.


Reportáž

Bystrc doma nestačila na Mutěnice - FOTO


V sobotu přijely do Bystrce hráči Mutěnic, postavení v tabulce naznačilo, že domácí by měli mít navrch. Hosté ale ukázali bojovnost a díky výhře se posunuli z předposledního místa tabulky.


Reportáž

Ráječko potvrdilo roli favorita a z Lednice odvezlo všechny tři body - FOTO


V sobotu 11.11. 2023 sehrálo Ráječko poslední utkání podzimu, a to na půdě týmu z Lednice. V tomto utkání potvrdil tým trenéra Hušky roli favorita a odvezl si z Lednice všechny body.


Reportáž

Přestřelku v Pohořelicích zvládli lépe domácí, Krumvíř si tak připsal třetí porážku v řadě - FOTO


Možnost hrát poslední podzimní utkání na přírodní trávě, kde Pohořelice s Krumvířem sehrály velice atraktivní zápas nejen pro diváky, kteří v sobotu dopoledne dorazili, ale i pro samotné hráče ideálním zakončením podzimní části sezóny.


Reportáž

Pokorný zařídil výhru na hřišti Svratky - FOTO


Hosté z Boskovic jsou po trošku pomalejším startu hlavním pronásledovatelem Kuřimáků. Svoji formu potvrdili i tentokrát a přezimují tak na 2. místě tabulky pouhý bod za Kuřimáky.


Reportáž

Kuřim si se Spartou ve šlágru kola body rozdělily - FOTO


Do Kuřimi zavítá třetí Sparta Brno. Poslední vzájemné zápasy dopadly lépe pro fotbalisty Kuřimi, když na jaře dokonal skvělý obrat Dabó, na podzim si pak doma připsali Kuřimáci tři body za výhru 2:0.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

10.11.2023 22:36 Petr Florián 48

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Vítěz HISENSE sestavy kola Martin Urbánek nám sdělil své tipy pro nadcházející kolo.

Rozhovor

HISENSE Hráč kola MARTIN URBÁNEK: Pak už bude na trenérovi, jak nás namotivuje, ale dvě bonboniéry z Kauflandu mu už k tomu stačit nebudou

Jihomoravský | Krajský přebor
Jihomoravský 09.11.2023 21:35 Petr Florián 0

V Hisense sestavě kola jste hlasovali pro ty nejlepší hráče v dohrávce 1. kol a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen hráč TJ Rajhradice, Martin Urbánek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde...

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 1.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

06.11.2023 18:52 Petr Florián 0

Dohrávka 1. kola je za námi a vy tak můžete hlasovat v Hisense sestavě kola o nejlepšího hráče uplynulého víkendu. Výběr vypadá následovně...

Reportáž

Rousínov vyhrál po šesté v řadě a dál stoupá tabulkou - FOTO


Předposlední Mutěnice přivítaly na svém hřišti Rousínov, který hraje ve skvělé formě a už je v nejlepší pětce.


Reportáž

Tři červené a šest branek v Ratíškovicích, diváci se rozhodně nenudili - FOTO


Napínavé utkání dvou celků z lepší poloviny tabulky přineslo plno branek a spoustu emocí.


Reportáž

Kunštát s Rajhradicemi si rozdělili po bodu - FOTO


Rajhradice, které poslední dvě utkání prohrály, zajížděly do nedalekého Kunštátu, kde chtěli bodovat. Kunštát je oproti minulé sezóně trošku v útlumu a okukuje klidný střed tabulky.


Reportáž

Závěr prvního poločasu byl pro Pohořelice zásadní - FOTO


Domácí borci potřebovali po dvou porážkách zabrat a doma zkusit zvítězit, stál proti nim soupeř ze Svratky, kterému se na podzim příliš nedaří.


Reportáž

Ráječko doma nezaváhalo, dvěma góly přispěl Zouhar - FOTO


Bosonohy po dvou výhrách v řadě s Rajhradicemi a následně v Lednici přijely do Ráječka v dobrém rozpoložení a ve svých výkonech chtěli pokračovat.


Reportáž

Kanonýr Stehlík vystřelil tři body Spartě v 90. minutě, Bystrc odjela s prázdnou - FOTO


Sparta na svém hřišti přivítala v neděli dopoledne mužstvo Bystrce, které poslední dva zápasy nezvítězilo. Týmy od sebe dělily 3 body, Bystrc se tak mohla na Spartu dotáhnout.


Reportáž

Boskovice ovládly šlágr kola a stáhly ztrátu na vedoucí Kuřim na pouhé tři body - FOTO


Páteční večer patřil tomu nejlepšímu v krajském přeboru, do Boskovic (2. místo) přijela Kuřim (1. místo). 


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

03.11.2023 13:50 Petr Florián 32

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Vítěz HISENSE sestavy kola Jiří Šťavík nám sdělil své tipy pro nadcházející kolo.

Rozhovor

HISENSE Hráč kola JIŘÍ ŠŤAVÍK: Měl jsem se dostávat co nejvíce do útoku, ale o dvou brankách jsem nic neslyšel

Jihomoravský | Krajský přebor
Jihomoravský 02.11.2023 18:45 Petr Florián 1

V Hisense sestavě kola jste hlasovali pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen hráč FK Baník Ratíškovice, Jiří Šťavík. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde...

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 13.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

30.10.2023 19:39 Petr Florián 0

13. kolo je za námi a vy tak můžete hlasovat v Hisense sestavě kola o nejlepšího hráče uplynulého víkendu. Výběr vypadá následovně...

Reportáž

Boskovice zvládly šlágr kola s Krumvířem, z penalty rozhodl Pokorný - FOTO


Přímý souboj o druhé místo v tabulce zvládli domácí, kteří využili možnosti a zápas přesunuli, pro nás (SK Krumvíř) nepochopitelně, na hřiště s umělou trávou, které už je svým povrchem hodně za zenitem.


Reportáž

Štavík dvěma trefami v nastavení rozhodl o výhře Ratíškovic - FOTO


Souboj týmů z horší poloviny tabulky přinesl velké drama, po kterém jsou mnohem šťastnější hosté z Ratíškovic, kdy ještě v 90. minutě prohrávali. Utkání nakonec otočili dvěmi slepenými góly v nastavení.


Reportáž

V derby se opět body dělily, Morenda odváží z Bystrce bod


Stejně jako oba zápasy v minulé sezoně skončilo dělbou bodů i sobotní podzimní derby s Dostou. Morenda po něm zůstala v tabulce na 11. místě, je opět remízovým králem soutěže, ale má přece jen blíž ke středu tabulky, než k sestupovým vodám.


Reportáž

Olympia přišla o výhru v poslední desetiminutovce - FOTO


Domácí Tatran chce navázat na čtyři výhry v řadě a před domácími diváky opět zvítězit.


Reportáž

Lednice po odvolání trenéra Fobla nezvládla zápas podzimu a přikovala se na dno tabulky


Zápas tzv. o šest bodů se odehrál v sobotu v Lednici kam dorazil tým Bosonoh. Ani jeden z týmů nezažívá příjemné období. 


Reportáž

Selinger vystřelil v Pohořelicích Spartě tři body


Na výborně připravené hřiště v Pohořelicích přijela houževnatá Sparta Brno, která chtěla odčinit prohru z předešlého domácího utkání s Boskovicemi. 


Reportáž

Svratka zvládla důležitý souboj, Mutěnice jsou na chvostu tabulky - FOTO


Souboj týmů ze dna tabulky a na težkém terénu sliboval spíše bojovné utkání. Domácí po čtyřech prohrách v řadě potřebovali zabrat. Mutěnice naopak v předchozím kole konečně zvítezili a mohli mít lehčí psychickou výhodu.


Reportáž

Kuřimi se povedl obrat a Kunštát tak odjel s prázdnou - FOTO


Kunštátu patří po 12. kole 7. místo se ziskem 18 bodů s vyrovnaným skóre 21:21. Nejlepším střelcem týmu je Tomáš Bělehrádek, který v dosavadním průběhu sezóny nastřílel 10 branek. Poslední vzájemný zápas dopadl lépe pro naše borce, když doma vyhráli 2:0.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

28.10.2023 10:00 Petr Florián 32

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Vítěz HISENSE sestavy kola Jan Horáček nám sdělil své tipy pro nadcházející kolo.

Rozhovor

HISENSE Hráč kola JAN HORÁČEK: Doufám, že mě trenér příště pošle do vápna na hlavu

Jihomoravský | Krajský přebor
Jihomoravský 26.10.2023 21:38 Petr Florián 0

V Hisense sestavě kola jste hlasovali pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím byl zvolen hráč SK Olympia Ráječko, Jan Horáček. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde...

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 12.kolo Jihomoravský | Krajský přebor , 2023-2024

23.10.2023 21:07 Petr Florián 0

12. kolo je za námi a vy tak můžete hlasovat v Hisense sestavě kola o nejlepšího hráče uplynulého víkendu. Výběr vypadá následovně...

Reportáž

Ratíškovice již třetí zápas za sebou prohrály 3:0, tentokrát to dokázali hráči Rousínova - FOTO


Hosté z Rousínova přijeli do Ratíškovic ve skvělé formě, tři utkání po sobě vyhráli a navíc všechny s čistým kontem. Domácí naopak mají po dvou prohrách co napravovat.


Reportáž

Krumvíř přestřílel Lednici, vítěznou branku vstřelil v poslední minutě Balaci - FOTO


Krumvíř chtěl napravit porážku na Spartě z předchozího kola, vše vypadalo, že si týmy rozdělí po bodu. To ale odmítl domácí Balaci a rozradostnil celou Krumvíř, naopak hosté z Lednice se dál potácí ve výsledkové krizi a propadli se až na dno tabulky.


Reportáž

Mutěnice ukončily dlouhé čekání na výhru - FOTO


Domácí hráči na tom před utkáním nebyli po psychické stránce vůbec dobře, jejich čekání na výhru trvá více než dva měsíce. Devět utkání v řadě nedokázaly Mutěnice zvítězit, zlom přišel v utkání s Pohořelicemi.


Celkový počet: 381