Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

11.11.2023 10:15

15.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Koloveč si přivstala a přijela si zastřílet do Kralovic


Branky


21

Koloveč si přijela do Kralovic upevnit první příčku. To, že ale nasází domácím 8 gólů asi čekal málokdo. Slavoj tak zakončil podzim na prvním místě, Kralovice jsou za očekáváním - jedenácté.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Začátek zápasu byl z obou stran takový opařený. Hráči Kolovče, jako by byli ještě ospalí z dlouhé cesty a brzkého vstávání, dlouho hledali recept na kralovickou obranu. Ten našli po půl hodině, kdy skóre otevřel Milan Lucák. Pět minut na to stejný hráč stejný hráč zasadil domácím druhý direkt, a do kabin se tak šlo za stavu 0:2.

 

Ve druhém poločase to byla hra kočky s myší. Hosté od úvodní minuty tlačili na svého soupeře, kterému nedovolili takřka nic. Výsledkem toho bylo skóre 0:6 už po třinácti minutách druhé půle. Postupně se prosadili Peter Grajciar, po něm David Tumpach, Rostislav Duchoň a hrůznou čtvrt hodinu pro domácí uzavřel Pavel Kadlec. Poté se na deset minut hosté odmlčeli, aby opět Pavel Kadlec vstřelil sedmý gól hostů. Chvíli po něm se třetím dvougólovým střelcem stal Peter Grajciar. Domácí ale také neodešli s prázdnou. Čestný úspěch chvíli před koncem zaznamenal Martin Pánek, který upravil na konečných 1:8.Ohlasy k zápasuTJ Slavoj Koloveč
Martin Steinbrücker, trenér: Byli jsme lepší, proměňovali jsme své šance, a nakonec z toho bylo vysoké vítězství. Musím ale pochválit i Kralovice, protože ani za stavu 6, 7:0 to nezabalili, a nakonec dali ten jeden čestný gól. Také samozřejmě musím pochválit naše kluky, kteří od 20. minuty dominovali. Bylo to zasloužené vítězství a před dokopnou super výsledek.Sestavy


TJ Sokol Kralovice
J. Bodurka [-] - L. Sládek [-] , J. Kulhánek [-] (60. M. Kulhánek [-] ) , M. Kůsa [-] , O. Berbr [-] , M. Řenč [-] , O. Růžek [-] , M. Pánek [-] , T. Kříž [-] , P. Gažák [-] , J. Lavička [-] (60. D. Běláč [-] )

TJ Slavoj Koloveč
V. Knopf [-] - P. Grajciar [-] , M. Soupír [-] , D. Tumpach [-] (73. P. Vachtl [-] ) , M. Lucák [-] , J. Lucák [-] (52. R. Duchoň [-] ) , D. Soupír [-] (58. M. Sušický [-] ) , K. Kralovec [-] , L. Tumpach [-] , F. Šlajs [-] , P. Kadlec [-]

ŽK: 20. L. Sládek , 42. J. Kulhánek , 54. T. Kříž , 56. O. Berbr - 20. M. Soupír , 29. P. Kadlec , 45. J. Lucák .
Počet diváků: 93. Rozhodčí: Ruda Daniel - KRAUS Jan, PŘIBYL Zdeněk.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Automatický komentář z expert tipu     11. 11. 2023 08:31

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     10. 11. 2023 19:59

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     10. 11. 2023 14:58

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     10. 11. 2023 13:53

Tip: výhra hostů

Automatický komentář z expert tipu     10. 11. 2023 13:28

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip experta: remíza

Kralovice jsou doma silné a navíc budou chtít potvrdit výborný výsledek z Horšáku, Koloveč již uzdravil Grajciar a tak bude velmi silná. Proto to vidím na dělbu bodů.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů