Pavel Kadlec
2026-2027
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.5 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Slavoj Koloveč |
| 2015-2016 | TJ Jiskra Domažlice |
| 2014-2015 | TJ Slavoj Koloveč |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 7 (ø 1,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 10:30 | Tlumačov B - Koloveč B | 4:6 (1:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Koloveč B - Hostouň | 9:2 (8:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Koloveč B - Mrákov B | 1:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Koloveč B - Staňkov | 0:6 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 15:00 | Meclov - Koloveč B | 3:3 (1:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Koloveč B - Česká Kubice | 4:4 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 5 (ø 0,45) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 5 | 212 (ø 42,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 18 | 922 (ø 51,22) | 3 (ø 0,16) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 27 | 2261 (ø 83,74) | 7 (ø 0,25) | 8 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 3 | 260 (ø 86,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 18 | 1563 (ø 86,83) | 6 (ø 0,33) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 3 | 243 (ø 81,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 13 | 990 (ø 76,15) | 7 (ø 0,53) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 21 | 1655 (ø 78,80) | 10 (ø 0,47) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 27 | 1749 (ø 64,77) | 10 (ø 0,37) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 4 | 267 (ø 66,75) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 21 | 1071 (ø 51,00) | 2 (ø 0,09) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 2 | 134 (ø 67,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 12 | 1062 (ø 88,50) | 5 (ø 0,41) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 13 | 911 (ø 70,07) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 620 (ø 88,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




