Jaroslav Bodurka

2026-2027

TJ Sokol Kralovice

Datum narození(32 let)
Číslo hráče1
PoziceBrankář
Průměrná známka7.5

Kariéra

2023-2024 TJ Sokol Kralovice
2023-2024 TJ Tatran Třemošná
2022-2023 TJ Sokol Kralovice
2022-2023 SSC Bolevec
2014-2015 TJ Sokol Kralovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 10:00 Kralovice - Ledce 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:30 Rapid B - Kralovice 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 10:00 Kralovice - Plasy 3:1 (2:1) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Úněšov - Kralovice 2:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 10:00 Kralovice - H. Bříza B 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Malesice - Kralovice 2:5 (2:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Volduchy - Kralovice 4:2 (3:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 14 1190 (ø 85,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 24 2160 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 21 1890 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 2 134 (ø 67,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 20 1800 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 25 2250 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 2 124 (ø 62,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 15 1350 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 18 1620 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 3 136 (ø 45,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 17 1530 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 7 584 (ø 83,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 14 1181 (ø 84,35) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)