Tomáš Kříž
2026-2027
| Číslo hráče | 9 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 4.4 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Sokol Kralovice |
| 2022-2023 | SSC Bolevec |
| 2021-2022 | TJ Sokol Kralovice |
| 2014-2015 | TJ Olympie Kožlany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:30 | Rapid B - Kralovice | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 10:00 | Kralovice - Plasy | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Úněšov - Kralovice | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Malesice - Kralovice | 2:5 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Raková - Kralovice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:00 | Kralovice - Zruč | 3:3 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Volduchy - Kralovice | 4:2 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 10:00 | Kralovice - Zbiroh | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.09. 14:00 | Kralovice B - Zbůch B | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 14:00 | Kralovice B - Dobříč | 1:1 (0:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 22 | 1854 (ø 84,27) | 1 (ø 0,04) | 9 (ø 0,40) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 3 | 253 (ø 84,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2432 (ø 86,85) | 1 (ø 0,03) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 29 | 2520 (ø 86,89) | 3 (ø 0,10) | 10 (ø 0,34) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 2 | 64 (ø 32,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2496 (ø 89,14) | 3 (ø 0,10) | 6 (ø 0,21) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 2 | 116 (ø 58,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 19 | 1659 (ø 87,31) | 3 (ø 0,15) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 178 (ø 89,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 13 | 1152 (ø 88,61) | 7 (ø 0,53) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 7 (ø 0,28) | 9 (ø 0,36) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 21 | 1851 (ø 88,14) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 8 (ø 0,36) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 9 | 790 (ø 87,77) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




