5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Bavorov je nadále stoprocentní! Tentokrát přetlačil Stachy

23. J. Funda , 26. J. Varyš , 84. J. Funda
26

Nováček ze Stach zamířil k zápasu pátého kola do Bavorova, kde na ně čekal doposud nejtěžší soupeř soutěže.

Duo roku?

První poločas drželi pevně v rukou domácí hráči, kteří si vytvářeli mnoho šancí a zaměstnávali hostující obranu. První branky se fanoušci dočkali po třiadvaceti minutách hry, když Bavorov poslal do vedení kapitán Jiří Funda. Na exligového Fundu navíc za další tři minuty navázal Jakub Varyš, ke kterému se míč přívětivě odrazil. Ve druhém dějství se hra vyrovnala, ale chyběly brankové příležitosti, které přes stovku fanoušku první poločas bavily. Náznaky šancí trvaly až do závěru utkání, než v 84. minutě využili domácí rychlého protiútoku a svojí druhou branku v zápase přidal Jiří Funda. Bavorov tak nakonec zvítězil poměrem 3-0 a dál prochází soutěží neporažen.

TJ Sokol Bavorov
FB Sokol Bavorov: Doplníme...

TJ Sokol Stachy
Pavel Mareš - trenér: První poločas nám nefungovala záloha a domácí nás přehrávali a zaslouženě vedli. Druhý poločas se vyrovnal, ale moc šancí ani na jedné straně nebylo a domácí využili jeden brejk.

J. Koutský [-] - Z. Líkař [-] , D. Folta [-] (46. R. Oláh [-] ) , B. Begiri [-] , M. Färber [-] , D. Řezáč [-] , J. Varyš [-] , R. Tomek [-] , M. Polanský [-] (85. L. Kautman [-] ) , J. Funda [-] , B. Slavík [-] (72. L. Šíma [-] )

R. Šebánek [-] - M. Švarc [-] (46. L. Sýs [-] ) , D. Pek [-] , L. Hovorka [-] , V. Lukeš [-] (81. K. Koblížek [-] ) , F. Bílý [-] , J. Mánek [-] , J. Kadlec [-] , A. Lutovský [-] , J. Řezník [-] , P. Foltýn [-]

ŽK: 57. M. Polanský , 58. R. Oláh , 77. B. Begiri - 35. J. Kadlec .
Hráči zápasu: J. Funda .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: ŠVARC Alois - MRÁZ Marek, SMÉKAL František (N).