12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Souboj rezerv skončil remízou

56. P. Vaněk , 60. P. Vaněk - 2. P. Kössl , 71. P. Kössl (p.)
16

Rezrva Českého Krumlova poslední zápasy ztrácí a nejinak tomu bylo i v zápase proti rezervě Hluboké nad Vltavou.

Začátek se domácím vůbec nepovedl a hned ve druhé minutě šel hostujicí celek do vedení. Trefil se Patrik Kössl. Nepohoda domácího týmu byla z posledních zápasů znát a první poločas odcházel do kabin spokojenější tým Hluboké nad Vltavou. Druhý poločas se domácím přeci jen vydařil lépe a Patrik Vaněk otočil výsledek zápasu během čtyř minut. Jenže to bylo ze strany domácích všechno. Navíc byl proti nim nařízen pokutový kop, který proměnil Patrik Kössl. Branka už nepadla at ak se týmy rozcházejí remízou.

FK Slavoj Český Krumlov B
Zdeněk Šváb (trenér): Zápas béčka nebyl podle představ. Kluci kteří nastupuji za béčko si poslední zápasy nevěří a proto bylo ve hře plno chyb. V poločase se o branku prohrávalo, v druhém poločase se tým herně zvedl, výsledek otočil, ale jednokolový náskok neudržel. Máme plno zraněných hráčů, kteří tvrdili muziku v předešlých zápasech a nahradit je je těžké. Je znát že dorostenci hrají dva zápasy za víkend, jsou unavení a ti co by to měli táhnout v říjnu moc nepotrénovali. Toto vše se poslední zápasy projevuje. V sobotu jedeme do Lhenic a budeme se chtít rozloučit s podzimem lepším výkonem.

O. Polanský [-] - P. Vaněk [-] , J. Kabele [-] , L. Trapl [-] , D. Poláček [-] (77. V. Vochozka [-] ) , R. Ryneš [-] , P. Filip [-] (51. Z. Fousek [-] ) , V. Brankov [-] , M. Matějček [-] , F. Lach [-] , T. Šindelář [-]