4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Rezerva Českého Krumlova doma získala všechny body

15

Nováček Český Krumlov B zatím v I.B. třídě válí a nejinak tomu bylo i proti týmu Loučovic.

Souboj nováčků nabídl dva rozdílné poločasy. Domácí tým šel do vedením zásluhou Filipa Weisse a do konce poločasu se prosadil dvakrát Daniel Poláček.  Druhý poločs patřil hostím, ale těm se nepodařilo překonat výborně chytajícího Rudolfa Švece. Ten si připsal zaslouženou nulu a jeho tým bere další tři body.

FK Slavoj Český Krumlov B
Zdeněk Šváb (trenér): Benfika si poradila s Loučovicemi když rozhodla do půle ve které dominovala a zaslouženě vstřelila tři branky, druhá půle byla od mladíků Slavoje odfláknutá a jen nemohoucnosti hostí v koncovce nepřišla o body. Ale fotbal se hraje na góly a ty jsme vstřelili my.

Vltavan Loučovice
Lukáš Ardó (kapitán): Zápas dvou rozdílných poločasů, který diváky mohl bavit. První poločas jsme nedodržovali to co jsme si řekli v kabině a dostali jsme tři góly ze situací, kterým se dalo předcházet. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji než domácí tým a tlačili jsme se do koncovky, ale branku nám asi někdo zaklel. Kdybychom si odvezli body za výhru 5:3 nikdo by nemohl říct ani slovo, ale kdyby…

R. Švec [-] - R. Ryneš [-] , D. Poláček [-] , M. Matušek [-] (79. V. Brankov [-] ) , F. Weiss [-] (58. P. Filip [-] ) , Š. Šindelář [-] , M. Matějček [-] , M. Pils [-] , F. Lach [-] , T. Šindelář [-] , V. Kubát [-] (46. L. Trapl [-] )

J. Šesták [-] - D. Chupík [-] , L. Ardó [-] , M. Zayml [-] (56. A. Ferenc [-] ) , J. Vnuk [-] (46. V. Dudla [-] ) , Z. Chupík [-] , B. Bäuml [-] , L. Schmid [-] , J. Kališ [-] (46. J. Peltán [-] ) , T. Dostál [-] (46. T. Ardó [-] ) , O. Šeda [-]

Počet diváků: 75. Rozhodčí: Kovařík Zdeněk - VEJČÍK Vít, SCHÖNKYPL Miroslav.