10.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

Prachatice se v Hrdějovicích rozstřílely

29

FK Tatran Prachatice
David Kováč (hráč): V Hrdějovicích jsme chtěli navázat na dobrý výkon z posledního zápasu a to se nám taky povedlo. Až na 15 minut v první půli, kdy jsme zase začali vymýšlet nějaké nesmyslné akce, kterých se snažíme vyvarovat, byla první půle snad bez chyby. Dali jsme dva góly, byli jsme lepším týmem a klidně jsme mohli přidal další dva. Gól jsme dostali po naší chybě. A do kabin jsme šli za stavu 2:1. Druhou půli jsme přidali další góly a pokračovali v dobrém výkonu. Přeji si, aby jsme tyto body zpečetili výhrou před domácím publikem a ukázali, že fotbal stále hrát umíme. Zásluhu na tomto vítězství má určitě i náš gólman. Předvedl velmi dobrý výkon.