5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

29. J. Šebelka , 84. J. Šebelka (p.)
33

Domácí splnili roli favorita.

SK Zlatá Koruna
Václav Beránek (hrající asistent trenéra): S Hrdějovicemi jsme chtěli napravit výkon z minulého týdne, který nám nevyšel jak výsledkově tak hlavně herně. Zápas jsme začali aktivně a dostávali jsme se do šancí od samého začátku.Soupeř se zatáhl do bloku a čekal na rychlé kontry. Jeden mu vyšel kolem 15.minuty, kdy se řítil hostující utočník sám na brankaře Trnku a ten vyrazil střelu na tyč. Důležitý moment zápasu byl k vidění v 28.minutě, kdy byl Persán v běžeckém souboji stažen těsně před vápnem k zemi a rozhodčí ukázal hostujícímu Voráčkovi červenou kartu. Z následného kopu chytrým zakončením Šebelkou jsme se dostali do vedeni na 1:0. Zbytek zápasu se hrál na jednu branku a bylo jen otázkou, kolik gólů dáme.Bohužel v zakončení jsme tentokrát neměli kvalitu.Na 2:0 jsme zvýšili v 84.minutě z penalty po faulu na Šebelku. Děkuji hráčům za výkon a fanouškům za podporu. Další zápas sehrajeme opět doma, kde hostíme Vodňany a věřím ,že výkon zopakujeme a zvítězíme.

M. Trnka [-] - J. Wagner [-] , M. Kroupa [-] , V. Beránek [-] , J. Zajíc [-] - F. Persán [-] , M. Kroneisl [-] , M. Král [-] (89. B. Miletić [-] ) , J. Sláma [-] (79. M. Rytíř [-] ) , J. Šebelka [-] , M. Kollár [-] (86. M. Štěpánek [-] ) -