11.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Pustověty využily nekoncentrace čistecké obrany v rychlém rozehrání

0

V Čisté se 28.10.2015 od 14:00 předehrával zápas posledního kola. Domácí hostili tým Pustovět.

Ačkoliv šancí bylo několik, zápas rozhodl pouze jeden vstřelený gól.

Utkání odřídil rozhodčí Zdeněk Polívka za asistence Marka Titlbacha a Miroslava Trešla.

Rychlou rozehrávkou se Pustověty dostaly do vedení

Začátek zápasu se odehrával na polovině Pustovět.

Hned v 5.minutě měl dobrou příležitost Martin Plincner. Zakončení se mu nepovedlo.

V 15.minutě odpískal rozhodčí ruku bránícího čisteckého hráče Ondřeje Švarce, Pustověty rychle rozehrály do nesrovnané obrany Čisté, a útočník hostů Radek Truksa prostřelil brankáře Kratochvíla.

Zbytek prvního poločasu se odvíjel od snahy Čisté vyrovnat. Díky tomu se občas dostávali hráči Pustovět do rychlých brejků, které byly pro Čistou nebezpečné. Většina zakončení před brankářem Čisté byla nepovedená, nebo Václav Kratochvíl dobře zakročil a své hráče podržel.

Ledabylé zakončení stoprocentní šance v poslední minutě

Čistá v druhém poločasu dvakrát zahrozila z přímých kopů.

Při prvním Jiřímu Votroubkovi chybělo 5 cm, aby trefil volnou polovinu branky. Při druhém, kdy míč do brány točil Petr Kašpar,  se do střely připletl v souboji čistecký hráč. Jinak si pořádnou golovou šanci Čistá nevytvořila, byť opticky měla herní převahu.

Pustověty měly ještě v 90. minutě tutovou gólovou šanci, kdy při čisteckém rohu byly ve vápně Pustovět všichni hráči včetně brankáře Tomáška. Hráč Pustovět míč po odkopu doběhl, a z rohu malého vápna nastřelil pouze tyč prázdné čistecké branky.

TJ Čistá
Jiří Votroubek, hráč: Bohužel opět to samé, nedaří se nám domu střelecky prosadit, byť Pustověty nám to hodně ztížili. Byly nejlepší soupeř, který se u nás na podzim představil.

TJ Čistá
V. Kratochvíl [-] - S. Tesař [-] , J. Švarc [-] , M. Fidler [-] , P. Kašpar [-] - P. Bedenk [-] , P. Ouřada [-] , J. Votroubek [-] , R. Votroubek [-] - M. Plincner [-] , O. Švarc [-] (62. R. Stárek [-] )

TJ Sokol Pustověty
M. Tomášek [-] - D. Šnobl [-] (53. L. Bureš [-] ) , J. Bretšnajdr [-] , M. Šimon [-] , J. Škranc [-] (64. R. Mucha [-] ) - J. Bauer [-] , J. Knap [-] , M. Kameník [-] , S. Hůla [-] - V. Bičovský [-] (46. Z. Fronk [-] ) , R. Truksa [-]

ŽK: 84. J. Švarc - 47. J. Škranc , 75. L. Bureš .
Místo: TJ Čistá. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Polívka Zdeněk - Titlbach Marek, Trešl Miroslav.