24.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

--

Touškov doma potvrdil roli favorita, Radnice spadly na poslední místo

17

Touškov vyhrál ve 24. kole nad Radnicemi 2-0. Domácí se po dvou prohrách v řadě vrátili opět na vítěznou vlnu, zatímco hosté spadli na poslední místo,

Touškovu vyšel závěr prvního poločasu

Oba týmy, oslabeny o několik důležitých hráčů, vstoupily do utkání poměrně vlažně. Postupem času Touškov získal herní převahu a vytvořil si několik zajímavých šancí, které ovšem gólem neskončily. Radnicím se ve finální fázi nevedlo a na jejich straně byla k vidění řada nepřesností. Ve 33. minutě se provinil nedovoleným zákrokem hostující Hanych a rozhodčí okamžitě tasil žlutou kartu. Domácí tým dlouho nedokázal využít herní převahu, ale v úplném závěru prvního poločasu se nakonec dočkal. Ve 44. minutě se dostal do zakončení Hodek a přesnou střelou otevřel skóre utkání.

Nedvěd pojistil tři body

Do druhého poločasu udělal hostující trenér jednu změnu v poli. V zápase skončil Hanych a jeho místi zaujal Dítě. Po přestávce se hra moc nezměnila a oslabeným hostům viditelně ubývaly síly. V 65. minutě do utkání zasáhl i hostující trenér R. Kokoška, který vystřídal Mada. Touškov si po přestávce hlídal těsný náskok a většinou se hrálo na půlce Radnic. V 77. minutě přidal pojistku Nedvěd, který gólem korunoval výborný individuální výkon. Domácí se po dvou ztrátách vrátili na vítěznou vlnu a v současné chvíli okupují čtvrté místo, Radnice jsou poslední.

TJ Sokol Město Touškov
Marek Votípka, trenér: Opět jsme nastoupili v poslepované sestavě. Nutno dodat, že soupeř na tom byl velmi podobně. Naše držení míče bylo viditelné prakticky po celé utkání a dostávali jsme se do spousty vyložených šancí. Z naší převahy jsme vytěžili úvodní branku až na konci prvního poločasu. Do druhé půle jsme předpokládali snahu soupeře, otevření hry a pokus o vyrovnání. Na to ale jejich oslabený tým nenacházel síly. Dál se tedy hrálo na útočné polovině Radnic a vítězný gól za nás mohl dát prakticky kdokoli. Přáno nakonec bylo Fandovi Nedvědů, který tak korunoval svůj skvělý výkon pro něj na tak nezvyklém místě.

J. Krásl [-] - P. Havel [-] , P. Foltýn [-] (85. J. Balek [-] ) , F. Nedvěd [-] (90. L. Šedivý [-] ) , D. Fajer [-] , D. Trsek [-] , J. Popelka [-] (87. O. Zach [-] ) , L. Hodek [-] , L. Šumský [-] , Z. Rolko [-] , O. Karbusický [-]