21.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

FOTO | Chanovice si zastřílely v Klatovech

70. S. Weber - 29. J. Kubaň , 33. J. Prýmas , 47. L. Rada , 74. J. Kubaň , 76. L. Rada , 90. J. Petřík
14

Chanovice vyhrály na hřišti Klatov vysoko 6-1. Hosté podali výborný výkon v obou poločasech a vyhráli v druhém zápase po sobě, což je katapultovalo na sedmou pozici, Klatovy jsou osmé.

První poločas ovládli hosté

Úvod prvního poločasu přinesl vyložené šance na obou stranách, hned v první minutě měl skvělou příležitost ke skórování hostující Šebek, ale v zakončení si vedl nepřesně. Na druhé straně se ve velké šanci objevil jeden z domácích hráčů poté co mu nešťastně "přihrál" hostující Pavlovský, nicméně ani on branku netrefil. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a kdo přišel na utkání, tak určitě nelitoval. Ve 29. minutě Šebek našel krásnou přihrávkou Kubaně a ten se štěstím dostal balón do brány. O čtyři minuty později bylo na hostující straně ještě veseleji, rohový kop chytře prodloužil Šebek, míč se dostal až k volnému Prýmasovi, který ho pohotově uklidil pod břevno.

Chanovice dál nadělovaly

Po přestávce si počínaly lépe Chanovice, ve 47. minutě získal výborným presinkem míč hostující Kubaň, jeho následná střela se dvakrát odrazila od břevna a poté ji dorazil do branky Rada. Klatovy se aktivně snažily se zápasem něco udělat a v 70. minutě se jim povedlo snížit, když Weber potrestal soupeřovu chybu v rozehrávce a upravil skóre na 1-3. V dalších minutách však stříleli branky znovu hosté, nejdříve v 74. minutě Šulc krásnou patičkou přihrál balón Kubaňovi a ten přidal svůj druhý gól v utkání. Domácí byli nuceni otevřít obranu, čehož vzápětí využily Chanovice. V 76. minutě se po pěkné kombinaci prosadil opět Rada a v 90. minutě zpečetil vysoké vítězství Chanovic Petřík

TJ Pfeifer Chanovice
Radim Šiška, trenér: V Klatovech jsme proti místní divizní rezervě naštěstí nastoupili na přírodní trávě a po skvělém prvním a velmi dobrém druhém poločase jsme zaslouženě slavili výhru. Body a velkou radost nám zajistil zodpovědný týmový výkon, pochvalu zaslouží všichni hráči až na jednu malou výjimku

SK Klatovy 1898 B
J. Herman [-] - J. Fiala [-] (46. J. Potužník [-] ) , S. Weber [-] (74. L. Korpa [-] ) , J. Pretzelmayer [-] , M. Pešek [-] (46. O. Mareš [-] ) , A. Prančl [-] , T. Partyngl [-] , J. Potužník [-] , Z. Kotáb [-] (67. Z. Cibulka [-] ) , J. Kolerus [-] , M. Barborka [-]

B. Timoshenko [-] - J. Polena [-] , J. Petřík [-] , D. Pavlovský [-] , L. Rada [-] (81. Š. Bláha [-] ) - J. Šebek [-] , M. Šabek [-] (63. J. Šulc [-] ) , J. Prýmas [-] , M. Šlehubr [-] - J. Kubaň [-] , V. Zoubek [-]

Hráči zápasu: J. Petřík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Brůha Radek - KOPŘIVA Václav (N), SKUHRAVÝ Ladislav (N).