14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sousedovice rezervu Tatranu zlomily v posledních minutách

23

V sobotu odstartoval poslední kolo v dopoledních hodinách duel prachatického Tatranu s mistrovskými Sousedovicemi.

Šourek za dva

V zápase bylo vidět, že ani jednomu týmu už o nic nejde. Sousedovice měly jistý titul už několik kol zpět a Tatran se dokázal též zachránit. Poklidný zápas tak sice ovládali herně hosté, ale to hlavní jim chybělo. Domácí obrana dokázala pohlídat v prvním poločse nejlepšího střelce soutěže Josefa Šourka, a když už přišlo na ohrožení branky, tak se blýskl brankář Hopfinger. Rozhodnout setak muselo až v poslední čtvrt hodině, kdy nejrpve v 74. minutě a následně v 88. minutě už domácí obrana Josefa Šourka neuhlídala a Tatran tak nakonec v posledním duelu sezony padl těsným výsledkem 0-2.