26.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sousedovice doma nedaly Cehnicím šanci

17

Poslední domácí zápas Sousedovic spojil Znakon s oslavami postupu do 1.A třídy. Na druhé straně soupeř z Cehnic bojoval o body, aby v případě sestupujících dvou týmů utekl Bavorovu.

Tři body s čistým kontem

Zápas byl od začátku podle jasného scénáře, ve kterém domácí útočili a hosté s vypětím všech sil bránili a využívali brejkové situace. Čisté konto ale vydrželo Cehnicím pouhých osmnáct minut, než se za Sousedovice prosadil ten nejpovolanější, Josef Šourek. Neohrožený střelec Znakonu navíc zvládl přesně po půl hodině hry ještě druhou branku, kterou stanovil svůj střelecký účet už na pětatřicet branek.

Do druhého poločasu trenér Pintíř prostřídal jedenáctku Znakonu, ale na hře to nebylo vůbec znát. Sousedovice působily kompaktně a po hodině hry přidaly třetí branku. Neprosadil se ale Šourek, ale Marek Hromíř. Hráč s číslem sedmnáct na dresu chtěl napodobit svého spoluhráče a snažil se vstřelit též druhou branku. Ta nakonec přišla až dvě minuty před koncem a duo Šourek, Hromíř tak stanovilo konečný výsledek zápasu na 4-0.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: V zápase jsme byli více aktivní a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Díky výborně chytajícímu brankáři soupeře skóre nebylo vyšší.

T. Frýda [-] - P. Masák [-] , D. Petráň [-] (46. L. Duba [-] ) , D. Brož [-] , J. Hrach [-] , M. Hromíř [-] , O. Rataj [-] (66. L. Blatský [-] ) , D. Marcinko [-] (46. M. Křiváček [-] ) , Š. Fábera [-] , J. Šourek [-] , O. Šimek [-] (46. O. Vaněček [-] )