24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sedlice nadělila bůra Tatranu

21

Sice titul míří do Sousedovic, ale Sedlice se budou do konce ročníku prát o druhé místo s Vacovem. První krok byl pro Sokol porazit Tatran.

Jasná záležitost

A domácí začali výborně, když se už po šesti minutách prosadil Mikeš. Hra byla poté sice vyrovnaná, ale branky přišly až po půl hodině hry a trefovali se pouze domácí. Ve 33. minutě zvýšil na 2-0 nikým nehlídaný Novák a poločasový výsledek 3-0 stanovil Brynda.

Tatran chtěl ve druhé půli zkusit otočit výsledek zápasu a snažil se tvořit hru. Domácí ale výborně bránili a tak padla branka opět do sítě Tatranu, když se v 75. minutě prosadil Dumský. Tato branka hosty definitivně položila a Čabrádek už v závěru pouze vyslyšel přání fanoušků vstřelit bůra.