18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Souboj prvního s druhým pro Sousedovice

25

Po nečekané ztrátě s Dražejovem musely Sousedovice v hlavách přepnout, neboť v pondělí je čekala důležitá dohrávka s Vacovem. Pokud by Vacov vyhrál, stáhl by náskok Sousedovic na čtyři body.

Vyrovnaný poločas

V Dražejově vázla hostům koncovka, ale ve Vacově to byl ten starý Znakon. Vacov do ničeho hráči Sousedovic svojí precizní hrou nepouštěli a sami dokázali ohrozit branku Forejtara. První poločas, i přes nespočet šancí, skončil ale remízou a druhý poločas tak měl nabídnout rozuzlení tohoto důležitého duelu.

Spasitel Fábera

Druhý poločas začali hosté na jedničku! Ve 47. minutě se uvolnil Fábera, a ten překonal brankáře domácích. Navíc za dalších jedenáct minut přidal druhou branku Sousedovic Šimek a bylo hotovo. Vacov tato branka srazila na kolena, a i když se domácí snažili vyrovnat, všechny útoky byly marné. Sousedovice tak zvítězili ve Vacově 2-0 a navýšili svůj náskok na jedenáct bodů.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: Do zápasu jsme šli více koncentrovaní a na hráčích bylo od první minuty vidět, že chtějí na hřišti odevzdat vše. Měli jsme více ze hry a domácí jsme nepustili do vyloženějších šancí. Sami jsme mohli skóre ještě navýšit. Jsme rádi, že jsme potvrdili první místo. Chtěl bych hráčům poděkovat za přístup a předvedený výkon.