17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

21. D. Brož
23

Sobotní duely 1.B třídy skupiny B přinesly i souboj prvního týmu s třetím. Do Sousedovic přijely Sedlice.

Branka Brože rozhodla

Zápas byl od první minuty velice vyrovnaný a de facto se čekalo na to, který z týmů vstřelí úvodní branku zápasu. Na tu si fanoušci spolu s hráči museli počkat až do 21. minuty, když se po akci domácích prosadil Dominik Brož. Sousedovice měly po vstřelené brance lehčí převahu, ale branka už žádna v první půli ani z jedné strany nepadla.

Bezbrankový poločas

Druhý poločas přinesl na oplátku lehký tlak hostů, kteří chtěli co nejrychleji zápas dorovnat. Ať už šance Dumského, nebo Janouška ale v brance neskončila a obrana domácích v čele brankářem Frýdou dělala svojí práci na výbornou. Tlak postupně opadl a zápas se chvílemi přeléval ze strany na stranu, ale branka už žádná nepadla. Sousedovice, i bez svého nejlepšího střelce Josefa Šourka, zvítězily a stále jsou neporaženým týmem v soutěži.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: Ve vyrovnaném zápase jsme svoji převahu v 1. půli přetavili v jediný a vítězný gól zápasu. Po změně stran více dominovali hosté, avšak vypracované šance neproměnili. Chtěl bych pochválit tým za bojovnost.

T. Frýda [-] - O. Vaněček [-] (86. L. Duba [-] ) , D. Brož [-] , J. Hrach [-] , P. Masák [-] , M. Křiváček [-] , Š. Fábera [-] , D. Marcinko [-] , M. Hromíř [-] , O. Šimek [-] , F. Duba [-]