24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Zlatá Koruna musela vývoj zápasu otáčet

18

Lídr a vítěz soutěže přivítal doma Olešnici a hostujicí tým favorita hodně zaskočil. Nakonec domácí týmk zabral a vývoj zápasu otočil ve svůj prospěch.

Začátek zápasu začal lépe pro hosty a Adrian Ragaň poslal Olešnici do vedení. Domácí tým byl zaskočen a ke konci poločasu bylo ještě hůře. Martin Koktavý zajistil před poločasem vedení o dvě branky.

Druhý polčoas Zlatá koruna zabrala a brzo po příchodu z kabin snížil Michal Kroupa. Domkácí tým se hnal za vyrovnáním a to přišlo jedenáct minut před koncem, když na 2:2 dal Lukáš Konečný. Rozhodnutí přišlo dvě minuty před koncem, kdy obrat dokonal František Persán

Olešnice favorita potrápila, ale nakonec neveze ani bod.