23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Přestřelka pro Ledenice

48. L. Lenk , 53. M. Koktavý , 58. L. Lenk , 75. M. Lechner , 88. L. Lenk (p.) - 9. M. Cempírek , 22. M. Cempírek , 28. T. Maxa , 31. M. Cempírek , 32. T. Maxa , 35. M. Cempírek , 49. T. Maxa , 83. T. Maxa
19

Olešník přivítal Ledenice a hrál se zápas takřka bez obran, ve kterém padlo třináct branek a tři hattricky.

Zápas se hrál od začátku nahoru dolu. Obrany nestíhaly a brzo se začalo dařit hostujícím střelcům. První se trefil v deváté minutě Matyáš Cempírek, který přidal i drhou branku v zápase. Na 0:3 zvyšoval zkušený Tomáš Maxa. Po půl hodině se trefil opět Matyáš Cempírek a mohl slavit hattrick. Na 0:5 dal opět Tomáš Maxa a poločas hrůzy pro Olešnici uzavřel opět Matyáš Cempírek brankou na 0:6.

Druhý poločas se na začátku prosadil domácí střelec Lukáš Lenk. Ovšem minutu na to završil hattrick Tomáš Maxa. Pak se prosadil domácí Martin Koktavý a na 3:7 snižoval opět Lukáš Lenk. Michal Lechner snížil už na 4:7. Na konci zápasu vstřelil svou čtvrtou branku v zápase Tomáš Maxa a hned po něm dokončil hattrick domácí Lukáš Lenk. Zápas bohatý na branky tak skončil 5:8, pro Ledenice.