Radim Horelica
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Spartak Trhové Sviny |
| 2026-2027 | TJ Sokol Olešnice |
| 2023-2024 | TJ Spartak Trhové Sviny |
| 2019-2020 | TJ Sokol Olešnice |
| 2019-2020 | FC Olešnice |
| 2016-2017 | TJ Spartak Trhové Sviny |
| 2016-2017 | TJ Sokol Olešnice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Olešnice |
| 2014-2015 | TJ Spartak Trhové Sviny |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 181 (ø 60,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.09. 13:00 | Sepekov - T.Sviny | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | T.Sviny - Kovářov | 6:0 (1:0) | 58 | 32 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Loko ČB - T.Sviny | 2:3 (1:3) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | ||||||
| 04.10. 15:00 | T.Sviny B - Dívčice | 2:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Mokré B - T.Sviny B | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 15:00 | Olešnice - Koloděje | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 15:00 | Pištín - Olešnice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 22 | 1859 (ø 84,50) | 4 (ø 0,18) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2474 (ø 88,35) | 4 (ø 0,14) | 8 (ø 0,28) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 15 | 1343 (ø 89,53) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 2144 (ø 89,33) | 5 (ø 0,20) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 2060 (ø 89,56) | 10 (ø 0,43) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 695 (ø 86,87) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 4 (ø 0,44) | 7 (ø 0,77) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 21 | 1662 (ø 79,14) | 11 (ø 0,52) | 9 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2235 (ø 85,96) | 9 (ø 0,34) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,15) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 1820 (ø 75,83) | 10 (ø 0,41) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,25) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 14 | 1156 (ø 82,57) | 2 (ø 0,14) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 12 | 1036 (ø 86,33) | 4 (ø 0,33) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 3 (ø 0,25) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 11 | 944 (ø 85,81) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




