26.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

57. T. Koloušek , 81. R. Žurek - 73. P. Fux
23

Strunkovice nastupovaly do zápasu s vědomím toho, že již nemají šanci opustit třetí příčku. Netolice nemají už delší dobu o co hrát. Přesto rozhodně nešlo o klidné utkání...

TJ Blaník Strunkovice
A. Kašpar [-] - V. Páník [-] , J. Nosek [-] , M. Honomichl [-] (73. Z. Vojtíšek [-] ) , K. Pícha [-] , P. Hovorka [-] , R. Žurek [-] , T. Koloušek [-] , S. Pravda [-] , A. Kadlec [-] , R. Kašpar [-]

1. FC Netolice
L. Varyš [-] - M. Raušer [-] (84. D. Ryneš [-] ) , D. Andres [-] , J. Lukáš [-] , P. Fux [-] , L. Malík [-] (73. A. Královský [-] ) , J. Urban [-] , V. Fišer [-] (53. V. Jech [-] ) , V. Plojhar [-] , J. Pivoňka [-] , M. Dzhuravets [-] (68. F. Novák [-] )

ŽK: 43. A. Kadlec , 49. J. Nosek , 52. S. Pravda , 60. V. Páník - 56. L. Malík , 84. V. Jech . ČK: 54. A. Kadlec , 90. V. Páník - 90. J. Urban .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Valeš Radek - OVČÁČEK Josef, ZABILKA Luboš.

12. 6. 2023 07:20
Tak jsem se po dlouhé době šel podívat na fotbal do Strunkovic, myslel jsem že uvidím bezstarostný fotbal, jelikož oběma týmům už o nic nešlo. Co jsem ale viděl bylo něco příšerného. Strunkovice hráli jako by se jich zápas netýkal a Netolice..... oprávněně jsou tam kde jsou. Nad čím se ale pozastavím je řízení utkání panem Valešem. Zápas nezvládl. V prvním poločase přehlédl jasnou červenou pro Netolice ale úder hlavou do protihráče nevadí. V prvním poločase nedával ani žlutý, ačkoliv od Netolic to byla hra na riziko co rozhodčí povolí. Ale druhý poločas to byla od něj docela jiná káva.... Domácí dostávali kartu za jakýkoliv faul a byla otázka času kdy někoho tento rozhodčí vyloučí. Dopadlo to tak jak to dopadlo. 2 červené u domácích a jedna u Netolic. Velké zklamání. Kdyby si rozhodčí zjednal od začátku respekt, utkání by se mu nevymklo z rukou.

Sousedské derby přes kopeček a jedno letiště domácí zvládnou za tři body.

Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Blaník Strunkovice | Jihočeský | Prachatice

Strunkovice vyhrají velkým rozdílem. Bohužel jim to nebude nic platné směrem k bojům o postupové pozice. Třeba za rok...

redakce fotbalunas.cz

Expert: Václav Míka

Strunkovice budou chtít odčinit na domácím hřišti zaváhání z minulého kola a pokusí se zvítězit. 3:0.

Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice