21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Měřín B zvítězil jasně v Hamrech B

18. M. Štola , 76. M. Ptáček - 12. T. Kuřátko , 38. J. Krčál , 56. V. Beran , 60. D. Rous , 67. D. Rous , 86. D. Rous
13

V souboji dvou rezervních týmů si připsaly Hamry proti Měřínu domácí prohru 2:6

Hamry B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Měřína B. V minulém kole Hamry B podlehly na půdě Křoví 5:0. Měřín B naopak zvlàdl šlágr kola a zvítězil s Jimramovem v poměru 4:1. Na podzim se radovali z výhry 4:2 hráči Měřínu B . Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Jako první šli do vedení ve 12. minutě favorizovaní hosté zásluhou Tomáše Kuřátka -0:1. V 18. minutě ale Martin Štola vyrovnal na 1:1. Do konce poločasu ale přeci jen vrátil hostům vedení ve 38. minutě Jan Krčál -1:2.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase již kraloval Měřín. V 56. minutě přidal další gól Vlastimil Beran a v 60. a 67. minutě zvyšoval na 1:5 Dominik Rous. V 76. minutě sice ještě na 2:5 snížil Martin Ptáček, ale konečně slovo měl v 86. minutě Dominik Rous, který tak dovršil svůj hattrick a stanovil konečné skóre na 2:6.

FC Hamry nad Sázavou B
L. Benc [-] (66. M. Srnský [-] ) - K. Suský [-] (50. M. Ptáček [-] ) , F. Chlubna [-] , M. Poul [-] , Z. Šerejch [-] - P. Hron [-] (66. T. Novotný [-] ) , L. Sýs [-] , M. Štola [-] , M. Zalaba [-] (22. A. Zátopek [-] ) - P. Špinar [-] (46. P. Vašek [-] ) , L. Vít [-]

TJ Jiskra Měřín B
P. Sysel [-] - F. Sysel [-] , J. Benda [-] , T. Gondek [-] (70. D. Horák [-] ) , M. Matoušek [-] - V. Beran [-] , J. Krčál [-] , P. Kolouch [-] (60. D. Doležal [-] ) , D. Rous [-] , L. Vokurka [-] - T. Kuřátko [-] (70. B. Horký [-] )

ŽK: 23. T. Kuřátko .
Hráči zápasu: D. Rous .
Počet diváků: 69. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - NOVÝ Vlastimil (N), ZEDNÍČEK Vojtěch (N).