STRATENÝ Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Telč - N. Rychnov 2:2 (1:1) 14.04. 16:00 -
Jamné - Polná B 0:0 (0:0) 31.03. 10:30 -
Věchnov - Rudolec 2:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Moravec - Bystřice B 3:4 (3:3) 29.10. 14:30 -
Os. Bitýška - Radostín 3:3 (2:1) 28.10. 14:30 -
Křoví - Rudolec 1:3 (0:1) 22.10. 11:00 -
Měřín C - Tasov 0:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Rad. Svratka B - Jimramov 1:6 (1:4) 15.10. 15:00 -
Hamry B - Vlachovice 1:1 (0:0) 14.10. 15:00 -
Pohledec - Bory B 7:2 (3:1) 08.10. 15:00 -
Křižanov B - Radostín B 0:1 (0:0) 07.10. 15:00 -
Měřín B - Os. Bitýška 1:3 (1:2) 30.09. 15:00 -
Vel. Meziříčí C - Moravec 2:0 (1:0) 27.09. 16:30 -
Radostín - Vír 5:6 (2:2) 24.09. 15:30 -
Březí - Křoví 0:1 (0:0) 10.09. 16:00 -
Ujčov - Křižanov B 2:2 (1:2) 03.09. 16:00 -
Rožná - D. Rožínka 2:3 (0:1) 27.08. 16:30 -
Bystřice B - Měřín B 2:2 (0:0) 20.08. 16:30 -
Radostín - Rožná 1:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
Měřín B - Nová Ves B 1:4 (1:4) 13.08. 16:30 -
Sněžné - Měřín C 2:1 (1:1) 11.06. 16:30 -
Věchnov - Hamry B 7:0 (5:0) 28.05. 16:30 -
Vel. Meziříčí C - Měřín B 2:2 (1:1) 27.05. 14:00 -
Polnička B - Sněžné 3:4 (1:1) 20.05. 16:30 -
Pohledec - V. Losenice 1:1 (0:1) 08.05. 14:00 -
Březí - Pohledec 2:1 (0:1) 07.05. 16:30 -
Hamry B - Měřín B 2:6 (1:2) 06.05. 16:30 -
Křoví - Březí 1:2 (0:1) 05.05. 18:00 -
Měřín B - V. Losenice 5:0 (1:0) 01.05. 16:30 -
Radostín - Rožná 5:3 (3:1) 29.04. 16:00 -
Jimramov - Křoví 6:1 (3:0) 23.04. 16:00 -
Bystřice B - Vír 7:1 (2:0) 08.04. 15:30 -
Rožná - Moravec 3:2 (2:0) 26.03. 15:00 -
D. Rožínka - Bystřice B 1:6 (1:2) 29.10. 14:30 -
Moravec - Vír 4:2 (0:2) 16.10. 14:30 -
D. Rožínka - Polnička 10:2 (5:1) 15.10. 14:30 -
Os. Bitýška - Nová Ves B 1:2 (1:1) 08.10. 15:00 -
Vel. Meziříčí C - Křoví 6:3 (2:0) 08.10. 12:30 -
D. Rožínka - Os. Bitýška 7:0 (5:0) 02.10. 15:00 -
Radostín B - Počítky B 3:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Rožná - Bystřice B 1:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
V. Losenice - Počítky B 8:2 (6:1) 18.09. 15:30 -
Nová Ves B - Jívoví 3:1 (2:0) 28.08. 16:30 -
V. Losenice - Měřín B 3:5 (2:2) 21.08. 16:30 -
Doubravník - Bystřice B 1:5 (1:3) 14.08. 16:30 -
Křižanov B - Březí 1:3 (0:2) 13.08. 16:30 -
Os. Bitýška - Radostín 0:5 (0:5) 07.08. 14:30 -
Strážek - Měřín C 2:0 (0:0) 11.06. 14:00 -
Vel. Meziříčí C - Rudolec 3:4 (1:1) 22.05. 13:30 -
Nová Ves B - Bory 0:4 (0:1) 21.05. 16:30