Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
2023-2024
-
Křižanov B - Jimramov 21-16-63 % 3:9 (1:3) 13.08. 16:30 -
Radostín B - Křoví 56-11-33 % 3:3 (1:1) 12.08. 16:30 -
Bory B - Ujčov 53-5-42 % 1:2 (0:1) 13.08. 16:30 -
Pohledec - Březí 68-16-16 % 3:3 (3:1) 13.08. 16:30 -
Rad. Svratka B - Věchnov 32-21-47 % 4:2 (0:0) 13.08. 16:30 -
V. Losenice - Hamry 26-5-69 % 1:6 (1:3) 13.08. 16:30
-
Rad. Svratka B - Rudolec 70-24-6 % 3:4 (2:2) 20.08. 13:30 -
Křoví - V. Losenice 94-6-0 % 8:2 (5:1) 20.08. 10:15 -
Ujčov - Radostín B 76-12-12 % 1:4 (0:2) 20.08. 16:30 -
Jimramov - Pohledec 94-6-0 % 6:0 (4:0) 20.08. 16:30 -
Věchnov - Bory B 88-12-0 % 5:2 (3:1) 20.08. 16:30 -
Hamry - Křižanov B 100-0-0 % 5:3 (2:1) 20.08. 16:30
-
Křižanov B - Křoví 21-0-79 % 2:2 (1:0) 26.08. 16:30 -
Bory B - Rudolec 5-5-90 % 0:0 (0:0) 26.08. 16:30 -
Radostín B - Věchnov 26-32-42 % 4:4 (1:2) 26.08. 16:30 -
V. Losenice - Ujčov 10-10-80 % 1:4 (0:2) 27.08. 16:30 -
Březí - Jimramov 14-10-76 % 3:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Pohledec - Hamry 10-0-90 % 1:1 (0:0) 27.08. 16:30
-
Rad. Svratka B - Bory B 94-6-0 % 5:0 (3:0) 02.09. 16:00 -
Rudolec - Radostín B 69-31-0 % 4:1 (1:0) 03.09. 10:30 -
Křoví - Pohledec 94-6-0 % 2:1 (2:0) 03.09. 10:15 -
Ujčov - Křižanov B 55-17-28 % 2:2 (1:2) 03.09. 16:00 -
Věchnov - V. Losenice 100-0-0 % 9:0 (5:0) 03.09. 16:00 -
Hamry - Březí 81-13-6 % 1:2 (1:0) 02.09. 16:00
-
Křižanov B - Věchnov 15-15-70 % 5:5 (3:3) 09.09. 16:00 -
Radostín B - Rad. Svratka B 55-15-30 % 2:1 (1:1) 09.09. 16:00 -
Pohledec - Ujčov 65-15-20 % 0:2 (0:1) 10.09. 16:00 -
V. Losenice - Rudolec 5-0-95 % 1:5 (0:1) 10.09. 16:00 -
Březí - Křoví 60-20-20 % 0:1 (0:0) 10.09. 16:00 -
Jimramov - Hamry 85-10-5 % 3:2 (0:1) 10.09. 16:00
-
Rudolec - Křižanov B 73-11-16 % 3:2 (1:1) 17.09. 10:30 -
Křoví - Jimramov 36-32-32 % 4:1 (0:0) 17.09. 10:15 -
Ujčov - Březí 48-5-47 % 2:4 (1:2) 17.09. 15:30 -
Rad. Svratka B - V. Losenice 100-0-0 % 3:2 (2:1) 17.09. 15:30 -
Bory B - Radostín B 26-26-48 % 2:4 (1:2) 16.09. 15:30 -
Věchnov - Pohledec 95-5-0 % 5:0 (2:0) 17.09. 15:30
-
Křižanov B - Rad. Svratka B 60-20-20 % 4:3 (1:2) 23.09. 15:30 -
Jimramov - Ujčov 90-5-5 % 6:1 (3:1) 24.09. 15:30 -
Rudolec - Pohledec 14-14-72 % 3:1 (3:1) 24.09. 10:30 -
V. Losenice - Bory B 52-10-38 % 5:3 (2:3) 24.09. 15:30 -
Březí - Věchnov 57-24-19 % 0:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
Hamry - Křoví 45-10-45 % 7:1 (3:0) 23.09. 15:30
-
Radostín B - V. Losenice 100-0-0 % 4:2 (1:0) 30.09. 15:00 -
Rudolec - Březí 50-39-11 % 0:4 (0:2) 01.10. 10:30 -
Rad. Svratka B - Pohledec 63-21-16 % 1:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Bory B - Křižanov B 11-26-63 % 2:3 (0:2) 01.10. 15:00 -
Věchnov - Jimramov 37-5-58 % 1:3 (1:0) 01.10. 15:00 -
Ujčov - Hamry 21-0-79 % 0:4 (0:4) 01.10. 15:00
-
Křižanov B - Radostín B 52-16-32 % 0:1 (0:0) 07.10. 15:00 -
Křoví - Ujčov 90-0-10 % 2:2 (2:1) 08.10. 15:00 -
Březí - Rad. Svratka B 85-10-5 % 3:0 (3:0) 08.10. 15:00 -
Jimramov - Rudolec 95-5-0 % 1:0 (1:0) 08.10. 15:00 -
Pohledec - Bory B 75-10-15 % 7:2 (3:1) 08.10. 15:00 -
Hamry - Věchnov 42-21-37 % 3:0 (0:0) 07.10. 15:00
-
Rad. Svratka B - Jimramov 0-0-100 % 1:6 (1:4) 15.10. 15:00 -
V. Losenice - Křižanov B 16-11-73 % 1:6 (0:3) 15.10. 15:00 -
Radostín B - Pohledec 80-15-5 % 3:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Bory B - Březí 5-5-90 % 1:9 (0:4) 14.10. 15:00 -
Věchnov - Křoví 78-11-11 % 1:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Rudolec - Hamry 40-20-40 % 1:2 (0:1) 15.10. 10:30
-
Ujčov - Věchnov 15-5-80 % 2:0 (2:0) 21.10. 14:30 -
Křoví - Rudolec 40-30-30 % 1:3 (0:1) 22.10. 11:00 -
Březí - Radostín B 90-5-5 % 4:2 (0:1) 22.10. 14:30 -
Pohledec - V. Losenice 90-5-5 % 2:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Jimramov - Bory B 90-5-5 % 5:2 (4:0) 22.10. 14:30 -
Hamry - Rad. Svratka B 95-5-0 % 5:0 (2:0) 21.10. 14:30
-
Radostín B - Jimramov 6-6-88 % 1:2 (1:2) 29.10. 14:30 -
Křižanov B - Pohledec 67-22-11 % 4:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Rudolec - Ujčov 83-0-17 % 4:0 (3:0) 29.10. 10:30 -
V. Losenice - Březí 6-6-88 % 0:7 (0:3) 29.10. 14:30 -
Rad. Svratka B - Křoví 28-22-50 % 3:5 (2:2) 29.10. 14:30 -
Bory B - Hamry 6-6-88 % 1:1 (1:0) 28.10. 14:30
-
Věchnov - Rudolec 56-11-33 % 2:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Ujčov - Rad. Svratka B 79-16-5 % 2:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Březí - Křižanov B 73-16-11 % 4:2 (3:2) 04.11. 14:00 -
Křoví - Bory B 95-0-5 % 3:1 (2:0) 05.11. 10:15 -
Jimramov - V. Losenice 100-0-0 % 4:0 (3:0) 04.11. 14:00 -
Hamry - Radostín B 95-5-0 % 6:1 (3:1) 04.11. 14:00
-
Bory B - Věchnov 8-15-77 % 0:3 (0:0) 23.03. 15:00 -
Křižanov B - Hamry 31-15-54 % 2:3 (1:1) 23.03. 15:00 -
Radostín B - Ujčov 61-8-31 % 0:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Pohledec - Jimramov 7-13-80 % 0:2 (0:2) 24.03. 15:00 -
Rudolec - Rad. Svratka B 93-0-7 % 3:3 (2:3) 24.03. 15:00 -
V. Losenice - Křoví 20-7-73 % 2:1 (0:1) 24.03. 15:00
Rozhovory
- Čtvrtý až pátý flek s tím, jak se scházíme, by byl zázrak, ale věřím, že to ukopeme, říká hráč podzimu Ondřej Ostrýž
- Jsme schopni pozici Jimramova ohrozit, říká David Burian
- Trenér mě stáhl až na předstopera, říká Michal Sysel
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Jimramov | 13 | 49:18 | 33 |
2 | FC Hamry nad Sázavou | 13 | 46:16 | 29 |
3 | TJ Březí-Březské | 12 | 43:14 | 28 |
4 | TJ Věchnov | 13 | 38:24 | 23 |
5 | FC Rudolec | 13 | 31:21 | 23 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Dominik Havlík | 16 |
2 | Ondřej Ostrýž | 15 |
3 | Martin Dvořák | 14 |
4 | David Burian | 11 |
5 | Jakub Rolín | 10 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Tomas Brazda | 55 | 65,5% | 2 |
2 | Martin Homola | 52 | 61,9% | 0 |
3 | Petr Kobza | 52 | 61,9% | 2 |
4 | Petr Pinkava | 51 | 60,7% | 0 |
5 | Tomáš Novotný | 50 | 64,1% | 1 |
Nejnovější události
T. Novotný 13:36 29.3.2024 Tip: výhra domácích Křoví T. Novotný 13:36 29.3.2024 Tip: výhra domácích Rudolec T. Novotný 13:36 29.3.2024 Tip: výhra domácích Ujčov T. Novotný 13:36 29.3.2024 Tip: výhra hostů Březí T. Novotný 13:36 29.3.2024 Tip: výhra domácích Věchnov