7.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

Debakl! Kouřim - Štítary 6:0

21. M. Navrátil , 24. T. Dufek , 40. L. Kocián , 63. T. Dufek , 71. T. Dufek , 75. T. Dufek
14

Mladý kádr Štítar, zdecimovaný zraněními a faktem, že rezervní mužstvo hrálo v tentýž čas, přijelo do Kouřimi. Domácí se pyšnili, v té chvíli, druhým místem a pouhou jednou prohrou v sezóně. Vše napovídalo ve prospěch domácích. Jak se zápas vyvíjel?

Třikrát a dost

Začátek zápasu se nesl v duchu nepřesností.

Kouřimští čekali na své polovině, což vyústilo v nepřesné nákopy hostující skvadry, které se domácím dařilo sbírat.

Nudnější pasáž utnul svojí branku Milan Navrátil. V 21. minutě nedal Lepšímu v hostující bráně střelou k tyči šanci.

O 3 minuty později bylo v táboře domácích ještě veseleji. Dufek zachytil odražený míč a tvrdou střelou prostřelil brankáře Štítar.

První poločas přinesl ještě jednu branku. Domácí Kocián na zadní tyči doklepl do hostující svatyně. 3:0

Góly, góly a góly

Druhé dějství bylo v režii dvorního kanonýra Tomáš Dufka.

Přidával jeden gól za druhým. Konečné skóre bylo 6:0 z pohledu domácí Kouřimi. Mladý tým Štítar utrpěl tvrdý debakl, ze kterého mu nezbývá než se poučit a přenést si pozitiva do dalšího utkání.

TJ Kouřim
Záložník Patrik Jirků: Vstup do prvního poločasu byl z naší strany vlažný. Čekali jsme na soupeře na vlastní polovině, kde jsme soupeře donutili k nepřesným nákopům, které se nám dařilo zachytávat. V 21.minutě otevřel skóre Milan Navrátil, který přesně umístil balón k tyči hostujícího brankáře. V 24.minutě zachytil odražený balón Tomáš Dufek a tvrdou střelou zvýšil na 2:0. Do konce poločasu jsme přidali ještě jeden gól, kdy Lukáš Kocián zavíral zadní tyč a zvýšil na 3:0. Ve druhém poločase jsme měli zápas pod kontrolou. Tomáš Dufek přidával jeden gól za druhým až na konečných 6:0. Štítary si vypracovali pár slibných šancí, ale žádnou nezvládli proměnit. Příští týden nás bude čekat silný soupeř a musíme se připravit na jiný styl hry.

TJ Kouřim
L. Havránek [-] - L. Kocián [-] (60. J. Bělohlávek [-] ) , T. Dufek [-] , D. Zahradníček [-] , P. Jirků [-] , P. Královský [-] , J. Keltner [-] (57. T. Hervert [-] ) , T. Novák [-] , M. Navrátil [-] , M. Tománek [-] , T. Svoboda [-]

Štítarský SK
M. Lepší [-] - T. Opolzer [-] , S. Uman [-] , M. Kršňák [-] (71. J. Svěcený [-] ) , T. Jelínek [-] , J. Miškovský [-] , S. Huleš [-] , A. Přibyl [-] , O. Nejman [-] , F. Hoření [-] , M. Ježek [-]

ŽK: 84. T. Svoboda - 58. S. Huleš .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Rozvoral Miloš - KOSMATA Daniel (N), CHOBOT Jan (N).