4.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Libodřice za 3 body! Ve vyrovnaném utkání poráží Ratboř 3:1

12

Vyrovnaná utkání často rozhodují chyby v obraně, nicméně v tomto utkání byl faktorem X útok hostujícího týmu.

Těsný náskok

Skóre vyrovnaného zápasu otevřel v 10. minutě hostující Kovařík. O 10 minut později srovnal domácí Brant. Vypadalo to, že se do kabin půjde za remízového stavu, ovšem 6 minut před koncem první půle se nádherně trefil libodřický Beníšek a hosté rázem vedli o gól.

Rolls-Royce vyjel z garáže

Kromě žlutých karet se na začátku půle nic podstatného nestalo. Domácí se hnali za vyrovnávací brankou, avšak trenérovi hostů vyšla střídání. Nejvýrazněji zahrál Lukáš Lanc. V hodnocení utkání ho trenér přirovnal k Rolls-Royce zaparkovanému v garáži.

Svůj výkon podtrhl gólem na 3:1 z pohledu Libodřic. V 9O. minutě tak udělal pomyslnou tečku za vyrovnaným kláním. Pro Libodřice to znamená první výhru, naopak Ratboř otevíra sezonu prohrou.

FK Libodřice
Trenér Adam Baško: Ve vyrovnaném utkání jsme urvali 3 body. Myslím, že rozhodla naše kvalita směrem dopředu. Hlavně góly Beníška a Lance byly nádherné. Pro mě jako trenéra je super, že si pomohu střídajícím hráčem a na kvalitě to není vůbec znát, ba co víc, hráč jako Lukáš Lanc je jako Rolls-Royce, kterého vytáhněte z garáže. Za 3 body jsme nesmírně rádi a doufám, že na ně teď navážeme doma.