13.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

16. M. Černík , 22. P. Kopecký , 36. J. Pokorný (p.) - 30. J. Koula , 60. J. Koula
0

Donedávna poslední Konárovice se v závěru podzimu vzchopily a prokázaly to i v utkání proti silným Jevanům. Ve dvaadvacáté minutě již vedly 2:0. Hosté sice snížili na rozdíl jediné branky, ale domácí z penalty opět navýšili skóre. V druhé půli si hostující tým vypracoval územní převahu, Popelka nastřelil tyč. V šedesáté minutě snížil svojí druhou brankou Koula na 3:2, ale další šance zůstaly neproměněny.

FC Jevany
Trenér Jan Lahoda: V utkání s nejhorším týmem soutěže jsme odehráli "tradiční venkovní zápas". Brzy jsme prohrávali a i když se nám dařilo snižovat, neproměňování dalších šancí nás stálo body.

TJ SK Konárovice
J. Svoboda [-] - L. Kahoun [-] , F. Žídek [-] (36. P. Stempák [-] ) , M. Černík [-] , M. Brunclík [-] (46. M. Patočka [-] ) , R. Pokorný [-] , M. Havlíček [-] (90. P. Jandák [-] ) , P. Kopecký [-] , L. Sojka [-] , J. Pokorný [-] , M. Vokoun [-]

FC Jevany
O. Tolstikov [-] - D. Matas [-] , D. Končický [-] , T. Novák [-] , F. Jásek [-] , J. Koula [-] , Z. Čechák [-] (46. P. Moravec [-] ) , P. Krákora [-] , J. Popelka [-] , J. Chaloupka [-] , R. Krejčík [-]

ŽK: 20. M. Brunclík , 75. M. Patočka , 90. J. Svoboda .
Hráči zápasu: R. Krejčík , D. Končický , F. Jásek .
Místo: SK Konárovice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: HUMPOLÁK Aleš - POKORNÝ Petr (N), SOCHŮREK Petr (N).